YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail ateşle oynuyor! Öldürülen teröristlerin arasında...
Askerlerimiz Kuzey Irak'a geçti, saldırı hazırlığında olan 64 PYD'yi etkisiz hale getirdi. Öldürülen teröristlerin 9'unun boynunda İsrail'i temsil eden Davut Yıldızı bulundu. 2012'de Şemdinli'ye saldıran PKK'lıların arasından da İsrailliler çıkmıştı.
İsrail ateşle oynuyor! Öldürülen teröristlerin arasında...
07 Aralık 2015 / 10:55 Güncelleme: 07 Aralık 2015 / 11:55

6 bin askerimiz ve 25 tank film gibi bir operasyonla Kuzey Irak'a geçti.

DAEŞ ve PYD'ye operasyonlar düzenleyen askerlerimiz, 64 PYD'liyi etkisiz hale getirdi. Öldürülen 64 PYD'linin 9'unun boynunda İsrail'i temsil eden Davut Yıldızı işareti bulundu.

9'unun boynunda İsrail işareti

Türk ordusunun sınırı geçmesiyle belirli noktalardan Irak Bölgesel Kürt Yönetimi topraklarındaki bazı noktalara PKK'nın uzantısı olan PYD güçleri tarafından saldırı hazırlığı tespit edilince, askerlerimiz teröristleri tek tek avlayarak ilk operasyonunu da gerçekleştirdi.

64 PYD'li imha edilirken cesetlerden 9'unun boyunlarında İsrail'i temsil eden Davut Yıldızı işareti bulundu. Musul ve Başika'da mevzilenen askerlerin DAEŞ'e karşı karadan süpürme operasyonu başlatacağı öğrenildi. 

tn-003.jpg

PKK'lılarla saldırı yapan İsrailliler!

2012 yılında terör örgütü PKK Şemdinli'de kurtarılmış bölge oluşturmaya çalışmıştı. Şemdinli’yi basan 300 civarında PKK’lı, daha öncesinde Suriye topraklarında MOSSAD tarafından eğitilmişti. Düzenlenen operasyonlar neticesinde öldürülen PKK'lıların 23'ü İsrail varandaşıydı.

5 İsrail ajanı infaz edildi

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce Türkiye'yi karıştırmak isteyen İsrail ajanlarını provokasyon için göndermişti. İstihbarat tarafından takip edilen ajanlar Hatay'a sızma girişimi esnasında öldürülmüş, bu olay İsrail'de şok etkisi oluşturmuştu.

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Ömer
yıllarca pkk ya ilaç ve bilişim konusunda destek veren terör israil olduğunu istihbaratımız bilmiyor sanılmasın....
07 Aralık 2015 18:32
sabır taşımızı çatlatmayın, yoksa...!!!
 // Muhafız
Evet israil ateşle oynamaya devam ediyor bizlerde" en iyi ibadet sabretmektir"düsturuyla sabretmeye devam ediyoruz.Amma lakin sabır taşı çatlarsa 22000 km'lik ülkelerine yazık olacak;Telaviv ' de, Hebron'da 5 kilotonluk B61A1 taktik, balistik nükleer silah patlarsa;yazık olacak o zaman ülkelerine;onun için sabırtaşımızı çatlatmayın ki ülkenize yazık olmasın;sabır ederiz çocuktur diye,amma Lâkin sabır taşımızı çatlatırsanız;bir MÜSLÜMANIN bir damla kanına dünyaları başınıza yıkarız,bunu böyl...
07 Aralık 2015 Pazartesi 18:14
 // Rasim DUMAN
Hep soyluyorum : PKK, İsrail'in gizli ordusu. Artik gizliligi de kalmadi ya...Gereken cevabi da cok guzel bir sekilde aliyorlar ve almaya da devam edecekler. Ustelik bu cevap, su andaki cografya ile sinirli da kalmayacak....
07 Aralık 2015 11:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler