YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsmailağa Cemaati'nden şükür namazı
İsmailağa Cemaati'nden şükür namazı
02 Kasım 2015 20:08
1 Kasım seçimlerinde AK Parti'yi destekleyen İsmailağa Cemaati, bugün yatsı namazından sonra şükür namazı kılacaklarını duyurdu.

Daha önceki seçimlerde de AK Parti'yi desteklediklerini açıklayan İsmailağa Cemaati, 1 Kasım seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından bugün yatsı namazından sonra şükür namazı kılacağını açıkladı.

Cemaate bağlı Yavuz Sultan Selim Gençlik Derneği tarafından yapılan açıklamada, "Geldiğimiz bu noktada Rabbimize şükretmek için, pazartesi yatsı namazına müteakib, Yavuz Sultan Selim Camii'nde, İsmailağa cemaatimizin önde gelen hocaefendilerin katılımıyla şükür secdeleri ve dualar yapılacaktır" denildi.

:)
 // murad
islam adını kulalanan şahıs! agzını topla musrık sen olmayasın sakın! chp gelmedıgı ıcın sukur namazı kılarım ben veya mhp ve hdp gelmedı dıye..
...
03 Kasım 2015 Salı 11:59
 // islam
Yuh demokrasi için bi müslüman sükür secdesi yapacak.!?'!? O secdeyi yapanlar vallahi müşrikler den başkası olamaz...
02 Kasım 2015 23:24
"
 // Azmi
Biz kıldık bile.Bütün kardeşlerimizin kılmasını tavsiye edeceğim sünnet bir namaz.Çünkü Cenab-ı Allah şükredene nimetini artıracağını Kur an da haber veriyor. Andolsun, eğer şükrederseniz elbette size nimetimi artırırım ve eğer nankörlük ederseniz, haberiniz olsun, gerçekten azabım çok şiddetlidir.”) İbrahim suresi 7.ayet...
02 Kasım 2015 Pazartesi 22:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler