YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsmailağa Cemaati'nden o iddiaya yalanlama!
İsmailağa Cemaati, Saadet Partisi ve BBP arasında kurulan ittifaka destek oldukları yönünde çıkan haberleri sert bir dille yalanladı.
İsmailağa Cemaati'nden o iddiaya yalanlama!
29 Nisan 2015 / 03:21 Güncelleme: 29 Nisan 2015 / 07:10

İsmailağa Cemaati'nin internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada ilgili haberler yalanlanırken şöyle denildi;

'Proje ittifaklarla alakamız yok'

Her seçim döneminde olduğu gibi bu defa da belli bazı sosyal medya çevrelerinde cemaatimiz hakkında yanıltıcı haberler ve fitneci beyanlar dolaşmaya başlamıştır.

Millet ve ümmet ile ittifak yerine, küresel şer odaklarıyla paralel ittifaklar kuranlar, milletin ve ümmetin değil, küresel servislerin amaçlarına hizmet etmektedirler. İsmailağa Cemaati'nin bu türden bir "proje ittifak" ile hiçbir alakası olamaz.

İstikametimizi asla değiştimeyeceğiz

İttifak % küsürlerle ifade edilen, ne bir kemiyete ne de bir keyfiyete tekabül etmeyen sun'î bir "proje" değil, millet ve ümmetin ekseriyetini temsil eden nitelikli bir icmaın karşılığıdır.

İsmailağa Cemaati, bugüne kadar olduğu gibi bugün de Efendi Hazretlerimizin rehberliğinde yolunu ve istikametini asla değiştirmemiş, hak ve hakikat yolunda kendisine hizmet imkanı sunmuş, dava hassasiyetinden emin olduğu kadroların duacısı ve destekçisi olmuştur.

Fitneci hamlelerin tezgahına gelmeyeceğiz

İsmailağa Cemaati, her zaman mü'min ferasetinin gerektirdiği sorumluluk ve hassasiyetle siyasi tercihlerini yapmış ve yapmaya devam edecektir.

Cemaatimiz tam da bu dönemlerde ortaya çıkan bu spekülasyon ve fitneci hamlelerin tezgahına gelmeyecek; merkezinde Efendi Hazretlerimizin yer aldığı birliğini ve beraberliğini koruyarak, inanç, düşünce ve vicdanî sorumluluk anlayışıyla, milletin teveccühü ve ülkenin istikrarı istikametinde hareket edecektir.

hakkı
 // **
bu söze şapka çıkarmak gerekir. /Millet ve ümmet ile ittifak yerine, küresel şer odaklarıyla paralel ittifaklar kuranlar, milletin ve ümmetin değil, küresel servislerin amaçlarına hizmet etmektedirler./...
29 Nisan 2015 Çarşamba 08:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler