YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsmailağa Cemaati'nden dikkat çeken pankart
İsmailağa Cemaati üyeleri marşlar ve ilahiler eşliğinde kortej oluşturup, Yenikapı'ya yürüdü.
İsmailağa Cemaati'nden dikkat çeken pankart
30 Mayıs 2015 / 18:30 Güncelleme: 30 Mayıs 2015 / 20:09

İstanbul'un fethinin 562.Yıldönümü nedeniyle Yenikapı Meydanında gerçekleştirilecek Fetih kutlamaları için gruplar toplanmaya başladı. Yenikapı'ya ilk gelme yarışı etkinliği önde izleme çabasından kaynaklandı. Alanın arkasında yer alan kontrol noktasından giriş yapan vatandaşlar koşarak sahnenin bulunduğu ön bölüme gelip yer kaptı.

Vatandaşlar anonslarla yönlendiriliyor

Marmaray ya da Hacıosman metrosunu kullanıp Yenikapı'ya gelenler özel güvenlik görevlileri tarafından anonslarla ve tabelalarla Yenikapı'ya yönlendiriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan posterleri ve Türk bayrakları taşıyanlar gruplar halinde alana girmeye başladı.

İsmailağa cemaati marşlar eşliğinde yürüdü

Sadece tek bir grup kortej halinde Yenikapı'ya geldi. İsmailağa Cemaati üyesi kadınlı erkekli bir grup, marşlar ve ilahiler eşliğinde yürüyerek Yenikapı'ya geldi. Cemaat üyeleri "Şeyhimiz Mahmut Efendi, Yiğidimiz Recep Tayyip Erdoğan" yazılı pankart taşıdı.

1-950.jpg

2-463.jpg

3-250.jpg

 // Rasim DUMAN
Hakiki seyhler, hakiki yigitle beraber yuruyorlar. Sahte seyhler de Newyork Times ile, Wall Street Journal ile, The Economist ile yuruyorlar....
30 Mayıs 2015 21:26
 // ÖZGÜR
ALLAHIM razı olsun...
30 Mayıs 2015 21:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler