YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İslam Ordusu karargahı kuruluyor
Aralarında Türkiye'nin de bulunduğu İslam Ordusu'na ait karargahın Ramazan ayında kurulması kararlaştırıldı.
İslam Ordusu karargahı kuruluyor
06 Haziran 2016 / 11:54 Güncelleme: 06 Haziran 2016 / 16:01

Suudi Arabistan’ın girişimiyle geçtiğimiz ay mart ayında ortak tatbikat yapan, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 34 Müslüman ülkenin ordularının, şimdi de ortak bir koordinasyon merkeziyle işbirliğini genişletmesi hedefleniyor.

Reuters Haber Ajansı’ndan Angus McDowall’un haberine göre, ortak koordinasyon merkezinin Ramazan ayında kurulması bekleniyor.

İslam Ordusu Karargahı'nın özellikle DAEŞ olmak üzere terör örgütlerine karşı mücadelede kullanılacağı belirtildi.

İRAN VE IRAK YOK

Reuters’in haberinde, İran’ın ve onun bölgedeki müttefikleri olarak görülen Irak ve Esad rejiminin ortak bir karargâhta bir araya gelecek 34 devletin arasında bulunmamalarına dikkat çekildi.

br1.jpg

tayyip beyi ve turkiyeyi seviyorlar mı ki..
 // hursit dilaver
yani sadece gösteri maçı yapacaksanız gerek yok.hepinizin ne olduğunu 97lerde rahmetli erbakan sizin temsilcilerinizin suratlarına bakarak söylemişti. ne işe yararsınız demişti.hiç bir işe yaramıyorsunuz,hiç bir ağırlığınız yok. demişti. onları rezil etmişti.şimdi kurulan islam ordusu turkiye sayesinde ete kemige burunecek.KORKUM VE BUNLARIN DURUŞU,TURKİYEYİ İLK OLAYDA SATMALARI. aman dikkat..bunların hepsi osmanlı ve turk duşmanıdır.şimdi irana karşı sıkıştıkları içinbize yanaşıyorlar.dikkat.....
06 Haziran 2016 Pazartesi 15:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler