YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"İslam aleminin çözüm adresi D-8 ve İslam birliği"
"İslam aleminin çözüm adresi D-8 ve İslam birliği"
15 Mayıs 2016 17:49
Erbakan Vakfı Genel Başkanı Erbakan, "Biz milli görüşçüler olarak İslam aleminin ve Müslümanların çözüm adresinin Washington'daki siyonist güçler değil, D-8 ve İslam birliği olduğunu biliyoruz." dedi.

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Biz milli görüşçüler olarak İslam aleminin ve Müslümanların çözüm adresinin Washington'daki siyonist güçler değil, D-8 ve İslam birliği olduğunu biliyoruz." dedi.

Afyonkarahisar'da Erbakan Vakfı tarafından düzenlenen "Yeniden büyük Türkiye" adlı konferansa katılan Fatih Erbakan, milli görüşün anatomi dersini alan bir insanın, Mısır'da meydana gelen darbenin de, Suriye ve Irak'taki iç savaşın da siyonizmin planlarından dolayı olduğunu bildiğini söyledi.

Birleşmiş Milletler'in (BM) haksızlık üzerine kurulu olduğunu iddia eden Erbakan, "BM ile G-20 haksızlıklar üzerine kurulmuştur. Bunlar batılı güçlerin kendilerini haklı göstermek üzere kurmuş oldukları teşkilatlardır. Biz milli görüşçüler olarak, İslam aleminin ve Müslümanların çözüm adresinin Washington'daki siyonist güçler değil, D-8 ve İslam birliği olduğunu biliyoruz." diye konuştu.


AA

1
 // 1
Bilmek önemli değil yapabilmek önemli...Sözlerinin hiç bir tesiri olmadığı gibi birazda Türkiye için İslâm için ugrasan lara destek verseniz bencil olupta onlar yapmamalı biz yapmalıyız demeseniz Tevhid ile birlik olup safta dursanız sadece eleştirmek için iki ters konuda bile sırf kişiler yüzünden elestirmeseniz eyvallah derdim de dediğim gibi sözlerinizin ne bi tesiri var nede sizi sallayan ...Allah yolunda iseniz sizle yürümeyi nasip etsin Rabbim ...Perde var ise kaldırsın gözümden de doğru s...
15 Mayıs 2016 22:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler