YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşkenceci üvey anne cezaevinde dövüldü
İşkenceci üvey anne cezaevinde dövüldü
27 Aralık 2015 09:31
İki üvey çocuğuna yaptığı işkenceler ile Türkiye gündemine oturan ve 46 yıl hapis cezası alan Songül A. hapishanede mahkumlar tarafından dövüldü.

Kayseri'de 5 ve 7 yaşındaki iki üvey çocuğuna işkence yapmak suçundan yargılanan ve 46 yıl hapis cezası alan Songül A. Kayseri Kapalı Cezaevi'nde, iddiaya göre tutuklu veya hükümlüler tarafından dövülünce, dün gece Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Geniş güvenlik önlemleri altında jandarma tarafından hastanenin acil servisine getirilen Songül A., travma bölümünde tedavi edildi. İşkenceci üvey annenin darbe, dayak, bükülme, ısırılma veya tırmalanma, başın yüzeysel yaralanması tanısıyla tedavi gördüğü öğrenildi. Tedavisinin tamamlanması ardından üvey anne Songül A, jandarmalar tarafından tekrar cezaevine götürüldü.

Songül A'nın, geçen Perşembe günü de Adli Tabipliğe getirildiği, tedavisinin ardından yeniden cezaevine götürüldüğü, üvey annenin başka bir cezaevine nakledilmesiyle ilgili sevk kararı çıktığı ancak, henüz bu naklin gerçekleşmediği belirtildi.


DHA

..
 // nurcan
Aynaya bak kendini vur, asalik kadin o cocuklar senin ecelin olacak!!...
27 Aralık 2015 13:04
daha dur....
 // Şakir Suiçmez
Bu çektiklerin dünyada olanlar.
sen asıl ahireti bekle.
o küçük çocukların sana karşı ne savunması var nede gücü....
27 Aralık 2015 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler