YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnternette paylaşım rekoru kıran Erdoğan videosu
Başbakan Erdoğan'ın babası futbol oynamasına izin verseydi tarih nasıl değişirdi?
İnternette paylaşım rekoru kıran Erdoğan videosu
06 Ağustos 2014 / 11:57 Güncelleme: 06 Ağustos 2014 / 12:17

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın babasının futbola izin vermemesiyle siyasete girişini anlatan sosyal medyadaki "Babası Futbol Oynamasına İzin Verseydi..." videosu üzerine organize olan gençler, Erdoğan'ın babası Ahmet Erdoğan'ın kabri başında dua etti.

Erdoğan Gönüllüler tarafından hazırlanan ve sosyal paylaşım sitelerinde yer alan "Babası Futbol Oynamasına İzin Verseydi..." videosu üzerinden organize olan bir grup genç, Karacaahmet Mezarlığı'nda bir araya geldi.

Gençler, burada Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın annesi Tenzile ve babası Ahmet Erdoğan'ın mezarı başında Fatiha okudu.

Burada grup adına açıklama yapan Mustafa Akif Ekşi, Erdoğan'ın 1976'da Fenerbahçe'den gelen teklife babasının izin vermemesiyle başlayan siyasi kariyerini ve ülkede yaptığı reformları anlatan videodan etkilendiklerini söyleyerek, Recep Tayyip Erdoğan'ın davasının aşığı olduklarını dile getirdi.

Erdoğan'ın annesi ve babasına "Başbakan" yetiştirdikleri için şükran borçlu olduklarını anlatan Ekşi, "Dünyanın böyle bir liderden istifade etmesini sağladıkları için Allah iki cihanda da makamlarını ala eylesin" dedi.

Hayır görünende şer, şer görünende de hayır olabileceğini anlatan Ekşi, şunları kaydetti:

"Zamanında Ahmet Erdoğan amcamızın Recep Tayyip Erdoğan'ın futbol oynamasına engel olması, o dönemde sayın Başbakanımız için şer görünse de ümmet için hayra döndü. Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı tanıdığımız günden bugüne, ilk defa onun üzüldüğü bir şeye çok sevindik. Zira onu futbol oynamaması, bugün bizim böyle bir lider sahip olmamıza vesile oldu."

Millete yazık olurdu, bir ASIR geride olurduk
 // Mühr-ü Süleyman
Hala chp+mhp, çilli bacı, mesut onbaşıyı dinliyor olurduk;
Bize oy verin; önümüzdeki 250 yıl içinde İstanbul'a dünyanın en büyük Havalimanı (3.ncü Havalimanı), dünyanın en derin Denizaltı Tüp Geçidini (Marmaray), dünyanın en geniş en uzun Demiryolu+Karayolu Köprüsünü (Yavuz Sultan Selim), ilk Türk Tankını (Altay), ilk Türk İHA'sını (Anka), ilk Türk Uydusunu (Göktürk) ilk Türk Roketini (Toros), ilk Türk Lazer Güdümlü Füzesini (Cirit) yapacağım
Günaydın, RTE tamamını 12 yılda yaptı bitirdi bil...
06 Ağustos 2014 Çarşamba 17:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler