YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnkarcı FETÖ'cüye görüntüleri izletildi
Akıncı Üssü davasında yargılanan ve FETÖ'cü olduğunu her fırsatta inkar eden Hakan Evrim'e görüntüleri izlettirildi.Görüntülerde Hakan Evrim'in FETÖ imamı Kemal Batmaz ile konuşarak darbenin yönetim merkezine gidiyor.
İnkarcı FETÖ'cüye görüntüleri izletildi
23 Ağustos 2017 / 14:50 Güncelleme: 23 Ağustos 2017 / 14:57

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Hava Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 486 kişinin yargılandığı aynı davada, darbe girişimi gecesi alıkonulan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'a, "Sizi kanaat önderimiz (Fetullah Gülen) ile görüştürebiliriz" diyen eski 4. Ana Jet Üs Komutanı Hava Tuğgeneral Hakan Evrim savunmasına bugün de devam edildi.

Duruşmalarda FETÖ'nün darbe girişimindeki rolünü inkar eden Hakan Evrim’e bugünkü duruşmada şok görüntüler izlettirildi.  Görüntülerde darbenin sivil imamlarından Kemal Batmaz ile Hakan Evrim arasında ilginç diyaloglar yer alıyordu.

15 Temmuz darbesinin merkezi Akıncı Üssü davasından143. filoda koridoru görüntüleri izlettirildi.

dh6zw7uwsaaa4q2.jpg-large.jpg

HAKAN EVRİM İLE SİVİL İMAM KEMAL BATMAZ'IN SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ

Görüntülerde Hakan Evrim'in FETÖ imamı Kemal Batmaz ile konuşarak darbenin yönetim merkezinde gazinoya gittiği görülüyor. Yine görüntülerde darbenin sivil imamlarından Kemal Batmaz'ın Hakan Evrim'in arkasından koşarak yetiştiği ve tekrar konuşarak darbenin yönetim merkezine birlikte gittikleri görüntüler var.

Hakan Evrim'in, birçok pilota talimat yağdırdığı görüntüler de kayıtlara geçen ve izletilen videolar arasında. Evrim darbeye dahli konusunda günlerdir inkar eden ifadeler veriyordu. Görüntüler konusunda bir açıklama yapmak istemeyen Hakan Evrim, çelişkili ifadeler vererek FETÖ'nün talimatları doğrultusunda darbe davasını sulandırmaya devam etti.

 

SABAH

 // memo
Yaw bari susun, yalan söylemeyin. Batmaz la konuşmuşsunuz ve batıyorsunuz....
23 Ağustos 2017 20:05
x
 // Reyhan
İdam ne zaman bunlar yargılanıp zaman aşımına ugrayıncamı oyunu oynanıyo...
23 Ağustos 2017 17:15
 // bascavus
allahtan görüntüler var bunları inkar eden fetocu lerbır tek kanundan anlar vatana ihanetin cezası kursuna dizilmektir bak o zaman feto hakkında neler anlatacaklar...
23 Ağustos 2017 15:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler