YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İmamlara bayram tebriği
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kurban bayramı vesilesiyle imam, müftü ve vaizlere bayram tebriği gönderdi.
İmamlara bayram tebriği
07 Kasım 2010 / 08:43 Güncelleme: 07 Kasım 2010 / 09:02

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, muhtar, müftü, vaiz ve imamlara da bayram tebriği gönderdi. Tebriğine "Değerli Din Görevlisi Kardeşim" diye başlayan Kılıçdaroğlu, "Mübarek Kurban Bayramınızı en içten duygularımla tebrik ederim. Bu vesileyle, ülkemizin huzuruna, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızın pekişmesine, manevi değerlerimizin yükselmesine önemli katkılar sağlayan onurlu ve kutsal görevinizde başarılar diler, ailenize, komşularınıza ve hemşehrilerinize selamlarımı, saygılarımı ve sevgilerimi sunarım" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları, işçi, işveren kuruluşları ve sendikalarla konfederasyonların başkanlarına da Kurban Bayramları için tebrik kartı gönderdi.

SAV'A 'TEŞEKKÜR MEKTUBU'

Kılıçdaroğlu, 3 Kasım'da yaşanan tartışmaların ardından yeni yönetimde yer vermediği CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav'a ise 'teşekkür mektubu' gönderdi. Mektupta şu ifadeler yer alıyor: "Partimizin en kıdemli üyelerinden birisi olarak, her kademede yaptığınız hizmetlerden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan böyle de CHP iktidarı için birlikte çalışacağımızı umuyorum. Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim."

CHP'de taşlar yerine oturdu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'de taşların yerine oturduğunu söyledi. Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı. Bir gazetecinin sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, "CHP'de taşlar yerine oturdu" karşılığını verdi. Kılıçdaroğlu daha sonra İstanbul'da Bahçeşehir Üniversitesi'nde Erdal İnönü'yü anma toplantısına katıldı. (Yeni Şafak)
HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler