YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ilıcak: Erdoğan'dan helallik istedim
Ilıcak: Erdoğan'dan helallik istedim
07 Aralık 2015 15:28
Nazlı Ilıcak, Fethullah Gülen ve örgütünün AK Parti ve Erdoğan'a karşı giriştiği amansız mücadelede FETÖ'nün tarafında yer almıştı.

O zamanlar Sabah gazetesinde çalışan Nazlı Ilıcak daha sonra Bugün'e geçmiş, Erdoğan ve ailesi hakkında FETÖ'nün ortaya attığı iftiralara dört elle sarılarak her gün köşesinden nefret kusmuştu.

OĞUL ILICAK ERDOĞAN'I ZİYARET ETTİ

Nazlı Ilıcak'ın bu tavrından oldukça rahatsız olan Mehmet Ali Ilıcak da annesini hem yüz yüze hem de medya aracılığıyla defalarca uyarmıştı. Oğul Ilıcak son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı makamında ziyaret etti, helallik istedi.

Helallik aldıktan sonra izlenimlerini yazıya döken Ilıcak Erdoğan için şu cümleleri kurdu:

ERDOĞAN HELALLİK İSTEDİ

Kendisinden helallik almak istediğimi söyledim. Bana yaptıklarına karşılık onun zor günlerinde benim ona bir yardımım dokunamamıştı. Anneme hakim olamamıştım. Görüşmeye giderken biraz endişelenmedim değil. Kendisiyle birçok hususta zamanın el verdiğince sohbet ettik. Her zamanki samimiyetiyle yaklaştı bana. Helalliğimi istedim, aldım çok şükür.

ANNEM KEŞKE ERDOĞAN'IN BU YÖNLERİNİ HATIRLASA

Annem hususunu ben açtım. Cumhurbaşkanı'nın cevabı: "Tek üzüntüm beni ve ailemi yakından tanıyan biribizim için bunları nasıl düşünür" oldu. Tayyip Bey böyle duygusal bir insan. Keşke anacığım Tayyip Bey'in bu yönlerini hatırlasa.

TAYYİP BEY'İ FARKLI YAPAN BU: BANA BAKIŞI DEĞİŞMEMİŞ

Şunu gördüm; Annemin, Erdoğan ailesini insafsızca hedef alması bile Tayyip bey'in bana bakışını değiştirmemiş. Tayyip bey'i farklı yapan da işte bu insanlığı, vefası, sevgisi ve samimiyeti.

 // Vur
Devlet işimi düştü aceba...
10 Aralık 2015 17:27
Reis yakışan tepkiyi vermiş
 // Boğaçhan
Kur'an hükmüdür: Birisinin hatası / günahı başkasına yüklenemez. Dediklerinde samimi ise oğluna diyecek bir şey yok....
07 Aralık 2015 Pazartesi 16:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler