YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İki bakan dünür oluyor
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer dünür oldu. Kızı Başbakan Erdoğan istedi...
İki bakan dünür oluyor
28 Aralık 2010 / 08:33 Güncelleme: 28 Aralık 2010 / 08:35

 

Kız istemeye Başbakan Tayyip Erdoğan gitti, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer dünür oldu.

Taner Yıldız’ın kızı Rüveyda Yıldız ile Dinçer’in oğlu Asım Dinçer, aileler arasında iki ay önce yapılan sade bir törenle nişanlandı. Dinçer’le İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminden bu yana yakın çalışan, Yıldız’ı da yine bakan ve milletvekilliği öncesinden tanıyan Başbakan Erdoğan, Rüveyda Yıldız’ı istemeye Ömer Dinçer’le birlikte gitti. Rüveyda Yıldız’ın kreş öğretmeni olduğu, bir süre önce askerliğini yapan Asım Dinçer’in ABD’de master yaptığı bildirildi.

GÜLER VE PEPEDE DÜNÜR OLMUŞTU

Ak Parti’de daha önce de Yıl-dız’dan önceki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler ile eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe dünür olmuştu. Güler’in kızı Şeyma ile Pepe’nin oğlu İsmail, babalarının bakan olduğu sırada aileler arasında yapılan sade bir törenle nişanlanmış, ardından evlenmişlerdi. (İnternethaber)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler