YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsanoğlu'nun sloganı Twitter'ı salladı
İhsanoğlu'nun sloganı Twitter'ı salladı
10 Temmuz 2014 15:00
CHP ve MHP'nin ortak Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu seçim bildirgesini bugün yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu. İhsanoğlu'nun Ekmek için Ekmeleddin sloganı ise sosyal medyada alay konusu oldu.

Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında kullanacağı slogan ve logo ile seçim bildirgesini açıkladı. İhsanoğlu, 'Ekmek İçin Ekmeleddin' sloganını kullanacak. Logosu da buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritası olacak.

Twitter'da alay konusu oldu

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun kampanya detayları Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı. Toplantı için hazırlanan sahnede buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritasının üzerine yazılan Ekmek İçin Ekmeleddin sloganı dikkat çekti. Aynı slogan İhsanoğlu'nun konuşma yaptığı kürsüde de yer aldı. İhsanoğlu'nun sloganı ve logosu için Twitter'da bir çok tweet paylaşıldı. İşte sosyal medyayı sallayan o tweetler:

@Fecaatavni

"Ekmek için Ekmeleddin" sloganıyla başlayan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Fırıncılar Derneğinden tepki;

"Yeterince ekmek üretiyoruz"

@fayntenks

burdan, "ekmek için ekmeleddin" şakası yapsaydım en az 200 unfollow yerdim :(

@Muratcicek24tv

BB'nin bu saatten sonra miting yapmasina gerek kalmadi.. o ne ya.. ekmek icin ekmeleddin. Bir baskasi da yazmis. Tereyagi icin de selahattin

@gerikafali

Ekmek için Ekmeleddin ne la :) Hanginizin aklına geldi bu slogan Haydar Baş'ın mı? İş aş Haydar Baş, Ekmek için Ekmeleddin..

@varank

Ekmek için Ekmeleddin

Peynir için Bahçeli

Zeytin için Kılıçdaroğlu

Çay için Haydar Baş

@AhmettAtes

Ramazan nedeniyle sloganımızı "Pide için Ekmeleddin" şeklinde değiştiriyoruz.

 

16:25
 // HER ŞEY İÇİN İÇİN
Mısır için, Kadir Mısırlıoğlu....
10 Temmuz 2014 16:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler