YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İhsanoğlu seçimi kaybederse ne yapacak?
Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu seçimi kaybetmesi halinde siyasete atılıp atılmayacağı ve nerede yaşayacağı sorusuna "Hayatımı Türkiye’de idame ettiriyorum, başkaları gibi kaçacak delik aramıyorum" diyerek yanıt verdi.
İhsanoğlu seçimi kaybederse ne yapacak?
10 Ağustos 2014 / 08:45 Güncelleme: 10 Ağustos 2014 / 08:45

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bakırköy İlçe Yönetimi sandık görevlileri eğitimi toplantısına katıldı. Bakırköy Botanik Park’ta saat 13.00’te gerçekleşen toplantıda İhsanoğlu’na sembolik seçim sandığı sunuldu. İhsanoğlu’nun açtığı sandıktan ekmek çıktı.

"Hayatımı Türkiye’de idame ettiriyorum"

İhsanoğlu’na, yarın yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimini kaybetmesi halinde siyasete atılıp atılmayacağı da soruldu. Siyasete atılması halinde hangi partide siyaset yapacağı ve nerede yaşayacağı soruları üzerine İhsanoğlu şu yanıtı verdi:

"Ben hiçbir partinin üyesi değilim. Ben hayatımı Türkiye’de idame ettiriyorum, başkaları gibi kaçacak delik aramıyorum."

"Sandıktan Ekmek çıkacak"

CHP’li sandık görevlilerine hitap eden Ekmeleddin İhsanoğlu, "Sandıklarda kazanılan oylar masada kaybediliyor. Türkiye’ye son şansını kaybettirmeyiniz" uyarısında bulundu. İhsanoğlu, "Yarın sessiz yığınların oyu patlama yapacak ve sandıktan ekmek çıkacak" diye konuştu.

"Hırsıza hırsız teröriste terörist denemiyor"

Beykoz Ömerli’deki piknik alanında Ramazan Bayramı’nda kılınan namazına ilişkin konuşan İhsanoğlu "Bayram günü suratsız, ne idüğü belirsiz insanlar, İstanbul’da cihat namazı kıldılar. Bu neyin cihadı, kime karşı cihad? Bu memlekette hırsıza hırsız, teröriste terörist denemiyor" dedi.

"Şişko kediler ortaya çıkmaya başladı"

İhsanoğlu, sandık sonuçlarını takip edecek Cihan Haber Ajansı çalışanlarının, sandık başına alınmamaları yönünde talimat verildi söylentileri üzerine "Ben bunu kabul etmiyorum, bunun takipçisi olacağız. YSK’nın müdahale etmesini istiyorum. Bunun takipçisi olacağız" dedi. Vatandaşlara ve sandık görevlilerine uyanık olmaları çağrısında bulunan İhsanoğlu "Sandığın güvenliğini tehdit eden o şişko kediler, o karanlık eller ortaya çıkmaya başladı" dedi.

Fırın açma da.. MİLLET SENİN EKMEĞİ YEMEDİ
 // Süleyman
Bence TUHAFİYE aç, çünkü gerçekten "tuhaf adamsın" o işte paraya para demezsin, ne dersin?
Sessiz Yığınlar cevap vermedi tuhaf çağrılarına, kılıçdaroğlu %60 diyordu, bahçeli ise hesap yapıyordu;
mhp üç harf, ekmeleddin 10 harf
10 x 3= 30
kaç yılındayız 2014... 2014 kaçla başlar, ikibin, yani iki ile..
dolayısıyla 30 ile 2'yi çarp ne yapar, 60
yani yüzde 60, yani emsalettin demekki ne oy alacak? %60, yani biz kazanacağız
Sizi gidi tuhaf adamlar, aldınız mı dersinizi? (Hiç zannetmem)...
11 Ağustos 2014 Pazartesi 00:29
Bence Ekmek Fırını açacak
 // Mühr-ü Süleyman
Yahu sen n'ettin Ekmeleddin,.. mhp'yi ve chp'yi bir kez daha millete TEKMELEDDİN
...
11 Ağustos 2014 Pazartesi 00:15
rasi
 // rasim
kaçacak delik arayan senin pensilvanya daki amirin, onamı laf çarpıyorsun?...
10 Ağustos 2014 Pazar 08:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler