YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İHH'dan iftiraya jet yanıt!
İHH, Radikal Gazetesi sitesinde Fatih Yağmur isimli muhabirin imzasıyla çıkan haberin karalama, suç oluşturma ve isnat etme amacına yönelik olarak kendilerine atılan bir iftira olduğunu belirtti. İşte o açıklama:
İHH'dan iftiraya jet yanıt!
01 Ocak 2014 / 23:14 Güncelleme: 01 Ocak 2014 / 23:18

İHH’nın merkezine de bölgedeki ekiplerine de böyle bir yardım gönderildiğine dair bir bilgi olmadığı gibi bölge ekiplerimiz Kırıkhan Jandarma Birimine giderek olay yerinde de İHH ile alakalı herhangi bir aracın söz konusu olmadığını teyit etmiştir. Hatay İl Jandarma Komutanlığı avukatlarımıza İHH ile ilgili bir bilgi olmadığını bildirmiştir. Radikal Gazetesinin İHH adını vererek bu haberi karalama amaçlı yapması manidardır.

Her türlü hukuki yola başvuracağımızı ve dava hakkımızı saklı tutarak şimdilik bu kadar açıklama ile kamu oyunu aydınlatmak istiyoruz.

17 Aralık operasyonu ile beraber oldukça sıklaşan bir şekilde kurumumuza yönelik iftira, karalama, tuzak oyunlar oynandığına dikkat çekerek, medya kurumlarını da tüm ilgili yetkili kurumları da mensubiyetlerine binaen değil dürüstçe ve ahlaki/etik ve hukuka uygun davranmaya davet ediyoruz.

00:27
 // GÖZ BEBEĞİMİZ
Zaman Todays da bu habere, can havliyle balıklama atlamış; fakat tutmayınca, haberi kaldırmış. İHH, bizim göz bebeğimizdir. Bu kurumdan başkasına, yardım göndermeyin. Varsın, İsrail uşakları iftira atsın. İHH islam aleminin en büyük, sivil toplum örgütüdür....
02 Ocak 2014 00:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler