YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İHH'dan Gazze'ye yeni filo
İHH'dan Gazze'ye yeni filo
17 Haziran 2010 07:15
İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH), önümüzdeki ayın ortalarında Gazze'ye altı gemiden oluşan yeni bir filo göndereceklerini açıkladı.

Fransa'nın Strasbourg şehrindeki Avrupa Parlamentosu (AP) binasında bir basın toplantısı düzenleyen İHH yetkilileri, Temmuz ayının ortalarından sonra gönderilecek filo için şu ana kadar 6 gemi kaydolduğunu ifade etti.

İHH toplantıda, uluslararası medyayı da konvoy yola çıkmadan önce gemilerdeki tüm malzemeleri incelemeye davet etti.

AP'deki basın toplantısını organize ettiği bildirilen İngiliz vekil Richard Howitt, Avrupa Birliği'nin yeni filonun Gazze'ye girmesini sağlama yükümlülüğü olduğınu söyledi. (Hürriyet)

gözümüzün tutmadığı başkan...
 // ibrahim çelikoğlu
İHH başkanına dikkat etmek gerek.AP sorumluluğu yüklenerek yapılan girişim tamam.Tahrik için yapılan bir girişimi deşifre etmek ,
uyanık olmakta başta gelmelidir......
17 Haziran 2010 11:58
HER ÜLKEDEN RESMİ BASINDA BULUNSUN !
 // BÜNYAMİN
Bizim hükümette giden yardımları kurtarıp derhal filistine teslimine baksınki giden ve gidecek yardımlar sözde kalmasın. Bu işi kınayanlar yerin dibine geçecek ve insanlıkdışı aşagılık olarak yaşayacaklar lanet onlarada olsun.Bu insan olarak mazlumlara yapılan yardımların sonu olmayacak bu işin sonu gelmeyecek filistinli kardeşlerimizi umarız kurtarırızda bu israil katili nasıl olacakda haddi bildirilecek biz onada bakalım.MİT bu işe bir iyilik düşün.....
17 Haziran 2010 08:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler