YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Iğsız Çapkın ile ne konuştu?
Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Iğsız, yaklaşık 30 dakika kaldığı emniyet müdürlüğünden, kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını cevaplandırmadan ayrıldı.
Iğsız Çapkın ile ne konuştu?
26 Ekim 2009 / 16:19 Güncelleme: 26 Ekim 2009 / 18:34

Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, 16:00 sularında geldiği İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'nde Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından protokol kapısında karşılandı. Tören kıtasını selamlayan Iğsız, Çapkın ile görüşmek üzere Emniyet Müdürlüğü makamına çıktı. Iğsız ve Çapkın girişte herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Yaklaşık 30 dakika süren görüşmenin ardından Orgeneral Iğsız tören kıtasını selamlayarak emniyetten ayrıldı. Basın mensuplarının "ziyaretinizin sebebi neydi" yönündeki sorularına kısa cevap veren Iğsız "nezaket ziyaretiydi" dedi. Misafirini uğurladıktan sonra basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın, ziyaretin önceden kararlaştırılmış bir görüşme olduğunu söyledi. Çapkın, "Göreve başladığımda ziyaret etmiştim kendilerini. Bu da 20 gün önce kararlaştırılmış iade-i ziyaretti. Onun için geldi komutanımız. Bu rutin bir ziyarettir." dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler