YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İğrenç manşete 'sehven' savunması!
Sözcü Gazetesi'nin 1 Ocak tarihinde çıkardığı gazetede bulmaca görünümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır hakaretlerde bulunan sözcü gazetesi manşette yer alan ifadelerin sehven yazıldığını savundu.
İğrenç manşete 'sehven' savunması!
03 Ocak 2016 / 16:10 Güncelleme: 03 Ocak 2016 / 16:23

2016 yılının ilk günü çıktığı manşetle bulmaca kılıfında Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan'a "Öl Recep" gibi ifadelerle tehditte bulunan Sözcü gazetesi, hakkında 4 ayrı suç için başlatılan soruşturma haberinin ertesinde bugün bir açıklama yayınladı.

ÖLÜM TEHDİTLİ İĞRENÇ BULMACAYA SORUŞTURMA

Açıklamada Sözcü gazetesinin sahibi Burak Akbay korkudan neredeyse Sözcü'nün patronu olduğunu inkar etti. "Öl Recep" tehdidinin sehven yayınlandığı yalanına sığınan Sözcü gazetesi bunun için de çocuk kandırır gibi "Böyle bir niyetimiz olsa, 'Tayyip' ve 'Erdoğan' adları varken niye 'Recep' adını kullanalım? 'Recep' Cumhurbaşkanı'nın en az kullanılan adıdır." diye kıvırdı.
    
SÖZCÜ'NÜN ALÇAK MANŞETİNE SERT KINAMA

Patronu Burak Akbay'ı skandaldan habersiz gibi gösteren gazete, "Bahsi geçen bulmacayla hiçbir ilgisi olmadığı halde SÖZCÜ'nün imtiyaz sahibi Burak Akbay'a da hayasızca saldırılıyor." açıklaması yaptı. Açıklamadaki bu tavır Sözcü'nün patronun korkudan ne yapacağını şaşırdığının göstergesi oldu. Açıklamada "Öl Recep" tehdidinin sehven yer aldığı yalanına sığınan Sözcü gazetesi küfür içeren ifadeler hakkıdna da hiçbir açıklamada bulunmadı.

 

bunlar
 // recep
bu sözcü gazetesinin kimlere uşaklık yaptıgını biliyormusunuz. amerikadan yardım alıyorlar...
04 Ocak 2016 Pazartesi 08:26
 // Talip Demirtaş
Adamların üzerine fazla gitmeyin. Bakınız özür (!) dilemişler. Koskoca bulmacada bu kadar tesadüf (!) olur canım......
03 Ocak 2016 18:45
 // Fenerli
Bu şerefsizler dansçı gibi kıvırır normaldir...
03 Ocak 2016 17:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler