YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İçişleri Bakanlığı'ndan kritik uyarı
İçişleri Bakanlığı'ndan kritik uyarı
18 Temmuz 2016 05:58
İçişleri Bakanlığı "Fesat çıkartmaya ve halkımızı ayrıştırmaya yönelik paylaşımlara itibar edilmemesini önemle istirham ediyoruz" açıklamasında bulundu.

İçişleri Bakanlığından, "Sosyal medya üzerinden yapılan bazı yayınlarda, vatandaşlarımız arasında ayrımcılığa sebebiyet verecek mesajlar verilmektedir. Fesat çıkartmaya ve halkımızı ayrıştırmaya yönelik bu tür paylaşımlara itibar edilmemesini önemle istirham ediyoruz." açıklaması yapıldı. 

Bakanlığın yazılı açıklamasında, sosyal medya üzerinden yapılan bazı yayınlarda, vatandaşların arasında ayrımcılığa yol açabilecek mesajlar verildiği belirtildi.

Bu ve benzeri paylaşımların provokatif amaçlı ve gerçek dışı olduğu kaydedilen açıklamada, "Toplumumuzda fesat çıkartmaya ve halkımızı ayrıştırmaya yönelik bu tür paylaşımlara itibar edilmemesini önemle istirham ediyoruz." ifadesine yer verildi.

 

AA

 // türkiye vatandaşı
Kesinlikle doğrudur bu hainler her türlü kötülüğü yapmak için can havliyle çalışacaklar vatantaşlarımız sağduyu ile davranmalı ve uyanık olmalı hepimize kolay gelsin ALLAh yar ve yardıncımız olsun . saygılar...
18 Temmuz 2016 11:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler