YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İçişleri Bakanlığı, 22 ilin valisini Ankara'ya çağırdı
İçişleri Bakanlığı, 22 ilin valisini Ankara'ya çağırdı
18 Eylül 2016 10:36
İçişleri Bakanlığının çağrısıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki 22 ilin valisi, güvenlik toplantısına katılmak için Ankara'ya geldi.

İçişleri Bakanlığı, Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Batman, Bitlis, Bingöl, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkari, Iğdır, Kars, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tunceli ve Van valisini Ankara'ya çağırdı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında bugün yapılacak toplantıda, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde kararlılıkla sürdürülen terörle mücadele operasyonları değerlendirilecek.

Bölücü terör örgütü PKK ile diğer terör örgütlerinin neden olduğu güvenlik sorunları ile terörle mücadele konuları kapsamlı olarak ele alınacak.

Gölbaşı Vilayetler Evi'nde, saat 10.00'da basına kapalı gerçekleştirilecek toplantı, İçişleri Bakanı Soylu'nun açılış konuşmasıyla başlayacak.

İlgili kurumların bilgilendirmeleri ile devam edecek toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muhammed Dervişoğlu, Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla Toros, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan ve ilgili güvenlik bürokrasisi yetkilileri katılacak.

bürokratik oligarşi ve millilik!
 // Ömer
ne zaman bu bürokratik oligarşi şatafat ve yönlendirme mantığından kurtulacağız acaba? gizli ibareli bir genelge ile yapılamaz mı bu işler? kocaman kocaman adamlar yanlarında amerikan standına dönüştürülmüş yerli ve milli kara gözlüklüler vs. vs. ağırlamalar kulisler... sonra efendim 15 temmuz kahramanlarına yardım kampanyası dilenciliği... çok pis işler dönüyor beylerrrr....
18 Eylül 2016 Pazar 19:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler