YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İçişleri Bakanı Efkan Ala istifa etti
Başbakan Yıldırım, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın istifa ettiğini açıkladı. Yıldırım, Çalışma Bakanı Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı'na, Mehmet Müezzinoğlu'nun ise Çalışma Bakanlığı'na atandığını söyledi.
İçişleri Bakanı Efkan Ala istifa etti
31 Ağustos 2016 / 20:56 Güncelleme: 31 Ağustos 2016 / 20:55

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Erdoğan'ın günlük programında bulunmayan görüşme Külliye'de gerçekleşti.

Başbakan Yıldırım, görüşmenin ardından İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın görevinden ayrıldığını açıkladı. Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanı olarak atandığını açıkladı.

Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu'nun atandığını söyledi.

Başbakan Yıldırım, şunları söyledi:

"İçişleri Bakanımız Bursa Milletvekili Efkan Ala'nın istifasıyla boşalan Bakanlığa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, boşalan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na da Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu atanmıştır."

 // Ömer
içişleri bakanımız bursa milletvekili Erkan ALA istifa etmiştir..... Bu kadar mı? bakın sn.yıldırım ismi başbakanlık için gündeme ge(tiri)lirken pis kokular geliyor demiştik.nihayetinde sn.Davutoğlu kendi iradesi dışında oluşan vefasızlığı dile getirmişti.yani K.Kılıçdaroğlu dış politika konusunda memnun ise bu günde Sn.Ala için yazılan çizilenlere bakın yeterli.10 metre dahi yanına yaklaşmaktırılmayan parsel parsel satıcılar ağzı kulaklarında el omuzda samiyet (çıkar) pozlari....
01 Eylül 2016 08:16
sürpriz mi?
 // Ömer
Sürpriz olan israil'le anlaşmayı onaylamak değil mi? bu gün herşeyi feto denilen münafığa bağlayıp millete rağmen hiç bir mecburiyet yok iken biz yaptık oldu bitti demek kolaycılığa kaçmak değil mi? sn bozdağ çay örneği veriyor.yahu mübarek adam yıllardır ateistinden müslümanına kadar her kes her platformda bu feto denilen mel'un devleti ele geçirecek diye bas bas bağırmadı mı? neredeydiniz iktidarı pekiştirdiniz sonra... biz hata yaptık özür dileriz. yani bu kadar kolay mı? ...
31 Ağustos 2016 Çarşamba 22:35
ohaaaaaaaaaaaaaaaa
 // KASTAMONULU
no comment :))))))...
31 Ağustos 2016 Çarşamba 20:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler