YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İbadi'den Erdoğan'a küstah cevap
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İbadi hakkındaki sert iddialara yanıt geldi. İbadi'nin sözcüsü Saad el Haditi, AFP'ye yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "ateşe benzin döktüğünü" iddia etti.
İbadi'den Erdoğan'a küstah cevap
12 Ekim 2016 / 08:03 Güncelleme: 12 Ekim 2016 / 08:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İbadi için "Sen benim muhatabım değilsin, seviyemde değilsin... Irak'tan senin bağırman çağırman bizim için hiç de önemli değil, biz bildiğimizi okuyacağız, bunu böyle bilesin" demişti.

IRAK'TAN CEVAP: ERDOĞAN ATEŞE BENZİN DÖKÜYOR

İbadi'nin sözcüsü Saad el Haditi, AFP'ye yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "ateşe benzin döktüğünü" iddia etti.

"Türkiye’den gelen açıklamaların, hukuk ve güvenlik meselesini kişisel probleme dönüştürdüğünü" öne süren Haditi, "Anlaşılan Türkiye, Irak'la sorunun çözme konusunda ciddi değil" diye konuştu.

ERDOĞAN'DAN İBADİ'YE: ÖNCE HADDİNİ BİL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Avrasya'da İslam; Din İstismarına Karşı Birlik, Dayanışma ve Gelecek Perspektifi" temasıyla Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen 9'uncu Avrasya İslam Şurası açılışında şöyle demişti:

"Şu anda Irak'ta, yakında da Musul'da yapılacak operasyonlara aynı anlayışla, nasıl Cerablus'ta katıldıysak, nasıl Rai'de katıldıysak, evet şimdi yine söylüyorum.

Şahsıma hakaretler ediyor, sen benim zaten muhatabım değilsin, seviyemde değilsin, kıratımda değilsin, kalitemde değilsin, Irak'tan senin bağırman çağırman bizim için hiç de önemli değil, biz bildiğimizi okuyacağız, bunu böyle bilesin. Kim bu? Irak'ın Başbakanı. Önce haddini bil...

Kendileri Başika Üssü'nü kurmamız için Sayın Davutoğlu döneminde bizlere talepleri var, bunların hepsinin canlı kayıtları var ve bugün, yarın bunların hepsi televizyonlarda yayımlanacak. Buna rağmen Başika üssüne girilmiştir, şimdi diyor ki; 'Buradan çekilin.' Türkiye Cumhuriyeti'nin ordusu sizlerden talimat alacak kadar kalitesini kaybetmiş değildir. Gereği neyse bunu biz gerektiği şekilde bugüne kadar nasıl yaptıysak yapmaya devam edeceğiz."

cevap.jpg

 // Erol
İyi duyamadım itmi havlıyo...
12 Ekim 2016 16:43
BU SAVAŞ Şİİ,SUNNİ SAVAŞIDIR. kendinizi kandırmayın.
 // hursit dilaver
''sayib Ehli Hak grubunun lideri Kays Gazali, “Musul’un kurtarılışı, adil ve eşitlikçi devletin kuruluşunun devam sürecidir. Musul’u kurtarmak, İmam Hüseyin’in intikamını almak olacak. Çünkü onlar, İmam Hüseyin’i öldürenlerin torunudur” dedi.''aha işte şii ordunun MUSULA GİRDİĞİNDE YAPACAĞI KATLİAM.BURAYA ŞİİLERİ YERLEŞTİRECEKLER VE SUNNİLERİN KESİLMİYENLERİ DE KAÇIP TÜRKİYEYE GELECEK. TÜRKİYE MUSULDA OLMALI. VE BUNLARI BİTİRMELİ.bizim hain dingillere bakmamalı....
12 Ekim 2016 Çarşamba 15:04
musul savaşı ve dayak yiyen imamlar
 // hursit dilaver
musul savaşı falan olacakken şunun kafasın bir dron gönderin yahu. ırakın tamamı karışacak.o sırada bir fırsat bulunur elbet.meclisleri komple uçar.aklıma geldi.sırası değil Ama..ŞU DAYAK YİYEN İMAM VE MÜEZZİNLERİN MAHKEMESİNDE HİÇ AKP MEBUSU YOKTU.BARİ GRUP TOPLANTISINDA BALKONDAN BAĞIRANLARDAN 20-30 KİŞİ GİTSEYDİ.o imamlar garip kaldı ve yediği dayakla kaldılar.AKP memnun mu. bir CHP mebusları kadar olamıyorlar. korkuyorlar mı..galiba yani..adamlar bakan yumruklayanı bile polise vermediler....
12 Ekim 2016 Çarşamba 14:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler