YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüseyin Gülerce'nin kızı tutuklandı
Hüseyin Gülerce'nin kızı tutuklandı
24 Ağustos 2016 22:54
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının tarafından FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında, aralarında, Hüseyin Gülerce'nin öğretim görevlisi kızı Elif Yıldız'ın da olduğu 5 kişi tutuklandı.

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen, aralarında Turgut Özal Üniversitesi öğretim görevlilerinin de yer aldığı 11 şüpheliden 5'i tutuklandı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye götürülen öğretim görevlileri, doktor ve memurlardan oluşan 11 kişi, soruşturmayı yürüten savcılara ifade verdi.

Şüphelilerden 2'si savcılık sorgusunun ardından, 4'ü adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, 5 şüpheli ise tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Sulh Ceza Hakimliğince sorgulanan, aralarında Gülerce'nin öğretim görevlisi kızı Elif Yıldız'ın da olduğu 5 zanlı ise tutuklanarak Sincan Cezaevine gönderildi.

Kızının 'FETÖ' soruşturması kapsamında tutuklanmasına Hüseyin Gülerce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Kızım asla FETÖ'cü değil" dedi.

 // Ömer
bir anormallik yok ....
25 Ağustos 2016 11:45
İLK OKUL MEZUNU AYDINLAR VAR ÜLKEMDE.
 // KASTAMONULU
BU ÜLKEDE YAŞAYIP 40 YILDIR MİLLETİ O BU ŞU DİYE SOYUP EN SONUNDA ASLINA DÖNEN FETÖ YÜ İLK OKUL MEZUNU İNSANLAR ANLAYIP BİLMİŞ, İÇLERİNDE FİNK ATAN YÖNETİCİLİK YAPAN FİZİK ÖGRETMENİMİZ 17-25 ARALIKTAN SONRA ANLAMIŞ ÖYLEMİ!!!!EGER GERÇEKTEN ÖYLEYSE BİLE LÜTFEN BU ADAMI TV LERDE İTİRAFCI OLARAK BİLE GÖSTERMEYİN !!!!...
25 Ağustos 2016 Perşembe 10:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler