YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüseyin Çelik'den Necip Fazıllı Olimpiyat göndermesi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, İstanbul 2020 Olimpiyatlarını kaybetmesini Necip Fazıl Kısakürek’in dizeleriyle değerlendirdi.
Hüseyin Çelik'den Necip Fazıllı Olimpiyat göndermesi
08 Eylül 2013 / 14:16 Güncelleme: 08 Eylül 2013 / 14:19

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, İstanbul 2020 Olimpiyatlarını kaybetmesini Necip Fazıl Kısakürek’in dizeleriyle değerlendirdi. "Hedefe varmayan mızrak utansın" diyen Çelik, Olimpiyatların İstanbul’u kaybettiğini ifade etti.İstanbul’un kaybetmesinin ardından Twitter üzerinden açıklama yapan Çelik, "Olimpiyatlar İstanbul’u kaybetti.

Biz, İstanbulumuzla iftihar etmeye devam ediyoruz. Her sondajdan petrol çıkmaz sondaja devam. Büyük emekleri için Sayın Başbakanımızı, Sayın Bakanlar Ali Babacan ve Suat Kılıç’ı, MOK’nin değerli üyelerini ve medyamızı tebrik ediyorum. N. Fazıl merhum der ki, Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Batan her güneş, ertesi gün doğar. Olimpiyat devam şair devam eder, Ustada kalırsa bu öksüz yapı, Onu sürdürmeyen çırak utansın! Taşı oyan,su damlalarının sürekliliği ve aynı yere vurmasıdır" dedi.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler