YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüseyin Çelik: Bir yolsuzluk varsa...
Hüseyin Çelik: Bir yolsuzluk varsa...
27 Aralık 2013 18:07
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, yolsuzluk ve usulsüzlüğün üstüne gitmenin sadece yetkililerin değil namuslu her vatandaşın görevi olduğunu belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, yolsuzluk ve usulsüzlüğün üstüne gitmenin sadece yetkililerin değil namuslu her vatandaşın görevi olduğunu belirterek, “Başbakan Erdoğan ve AK Parti Türkiye’nin şansıdır. Hırsızların yön verdiği AK Parti düşmanlığı, ülkeye büyük bir fatura olarak geri döner” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, yolsuzluk ve usulsüzlüğün üstüne gitmenin sadece yetkililerin değil, namuslu her vatandaşın görevi olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Ancak, amaç kadar yol ve yöntem de meşru olmalı. Bir yolsuzluk varsa bunun üzerine usulsüzlük yapılarak gidilemez. Türkiye, sabah erken kalkanın bildiri yayımladığı bir ülke olmamalıdır. Bugünler, duyguların akıllara hakim olduğu değil; akılların duygulara hakim olması gereken günlerdir. Kaptana ve mürettebata kızan yolcu veya yolcular, geminin dibini delmeğe başlarlarsa akıllı bir iş yapmış olurlar mı? Başbakan Erdoğan ve Ak parti, Türkiye’nin şansıdır. Hırsların yön verdiği Ak Parti düşmanlığı, ülkeye büyük bir fatura olarak geri döner. Piyasalardaki hareketliliğin Genelde ülkeye, özelde vatandaşa, borçlu sanayici,esnaf ve sanatkara büyük zararlar verdiğini görmüyor muyuz?”

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler