YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüseyin Çelik: Arınç'ın sitemi sevgisindendir
Hüseyin Çelik: Arınç'ın sitemi sevgisindendir
09 Kasım 2013 00:01
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, Başbakan Erdoğan’a yönelik sitemini değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, "Sitem sevgiden kaynaklanıyor. Bu kavga, küsme değil” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, NTV’nin sorularını yanıtladı. Çelik, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın 'öğrenci evleri' konusunda “Başbakanımıza dost, kardeş olarak seslenmek isterim, ikimizin sözleri arasındaki çelişkiyi düzeltmesi kendisinden beklenir” sözlerini değerlendirdi.

Başbakan Erdoğan ile Bülent Arınç’ın 40 yıllık can ciğer dost olduklarını ifade eden Çelik, “'Sayın Başbakan bu hareketin lideridir, partinin lideridir. Bir ast üst ilişkisi vardır. Arınç ile Başbakan 40 yıllık can ciğer dosttur. Benim tabii ki araya girmem doğru olmaz. Sitem sevgiden doğar. Sayın Arınç ihtiyaç hissetmiş sitemde bulunmuşsa bu sitemdir. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ’na sitem ettiğini hiç görmedim. Sayın Arınç, sitem etme ihtiyacı duymuştur .” diye konuştu.

Çelik, sitemin sevgiden kaynaklandığını belirterek, “Bu kavga, küsme değil. İnsan sevdiklerine sitem eder. Sayın Arınç, böyle bir ihtiyaç hissetmiş ve kendi liderine, kendi genel başkanına, başbakanına sitemde bulunmuşsa şüphesiz bu sevgiden kaynaklanan bir sitemdir. Sayın Arınç’ın bu güne kadar Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na falan sitem ettiğini duymadım, başkasına da sitem ettiğini duymadım. Ben de bir konuda eğer genel başbakanımla bir mesele söz konusu olursa bunu yüz yüze kendisiyle görüşerek sitem edebilirim, kendisini sevdiğim için sitemde bulunurum.” dedi.

 

İHA

00:34
 // BEYİN YIKAMA
Bu nasıl bir haber sunumu böyle. Haberde 16 kez ''sitem'' kelimesi geçiyor. İHA da mı şaşırdı ne? Tamam anladık, sitem sevgiden doğar. Ama benim tahminim; bu Arınç, bir gün kazan kaldıracak. Söylemedi demeyin....
09 Kasım 2013 00:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler