YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hürriyet'ten skandal: Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı satışa çıkardılar
Hürriyet, yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı üzerinden büyük bir skandala imza attı. Cumhurbaşkanlığı binası gazetenin emlak sitesinde 1 milyar dolar bedelle satışa sunuldu, Cumhurbaşkanı Erdoğan adına da mesaj yazıldı. İlan daha sonra yayından kaldırıldı.
Hürriyet'ten skandal: Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı satışa çıkardılar
21 Kasım 2014 / 07:37 Güncelleme: 21 Kasım 2014 / 07:46

Yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı, satışa çıktı hem de Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla! İnternette yayın yapan Hürriyet Emlak'a ilan veren vatandaş, Cumhurbaşkanlığı Sarayı için "AOÇ'de 1000 Odalı Lüks Saray" başlığını kullandı. 

Yayından kaldırıldı

Bu ilginç ilan sosyal medyada da günün konusu haline geldi. Site yönetimi ilanı kısa sürede yayından kaldırırken, ilanı kimin verdiği ise şimdilik açıklanmadı.

Hürriyet o ilanı saldırı diye duyurdu

Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve Anıtkabir ile ilgili verilen ilanı kendilerine yönelik saldırı olarak duyuran Hüriyet, ilanın kısa sürede kaldırıldığını; ancak ekran görüntüsünün sosyal medyada paylaşıldığını açıkladı.

İşte Hürriyet'in açıklaması;

“Büyük bir üzüntüyle karşıladığımız bu kötü niyetli saldırının peşini bırakmayacağız. Bu girişimin faillerinin tespit edilip cezalandırılması için gerekli bütün hukuki girişimleri yarın başlatıyoruz. Bu tür hadiselerin bir daha yaşanmaması için sistemle ilgili gerekli önlemler de ivedilikle alınacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

rs2-047.jpg

Satılık Ruhlular
 // ÖMER
ABD de İsrail Lobisi/paul findley çev.mustafa özcan okumanızı tavsiye ederim. kitabı okuyunca ülkemizdeki paralel ihanet çetesi ve yahudi uşaklığında sınır tanımayan söz konusu medya gurubunun aslında kimler tarafından organize psikolojik saldırı için kullanıldığını net bir şekilde anlamış oluruz. bu tür satılık iliştirilmiş Türkiye cumhuriyeti pasaportu taşıyan sözde yazar ve aydınların nasıl bir ihanet içerisinde olduklarını aslında ülke insanı çok iyi biliyor.zavallıların son çırpınışlarıdır....
21 Kasım 2014 Cuma 13:25
08:36
 // v.s.
Devlet sadece dogan medyayla ugrasmaktan baska is yapamaz hale geldi biran evvel kanunlar uygulanmali bu yerli masalar hizaya getirilmeli yeter artik...
21 Kasım 2014 08:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler