YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hürriyet'in 'bir vatandaş' dediği provokatör bakın kim çıktı...
Siirt’deki hain saldırıda şehit olan er Bahadır Aydın’ın cenaze töreninde Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na karşı provokatif bir eylem gerçekleştiren ve Hürriyet’in 'bir vatandaş' dediği kişinin kim olduğu ortaya çıktı.
Hürriyet'in 'bir vatandaş' dediği provokatör bakın kim çıktı...
22 Ağustos 2015 / 03:23 Güncelleme: 22 Ağustos 2015 / 10:41

Siirt'te PKK’lı teröristlerin bombalı saldırısında şehit olan 8 askerimiz arasında yer alan jandarma er Bahadır Aydın için dün memleketi Bursa’da cenaze töreni düzenlendi.

Sağlık Bakan Mehmet Müezzinoğlu’da şehidin cenazesine katılan isimler arasında yer aldı. Bakan Müezzinoğlu törende bir kişinin provokatif girişimine maruz kaldı.

Adının Mehmet Şenol olduğu tespit edilen şahsın bu provokasyonu karşısında sakinliğini koruyan Bakan Müezzinoğlu cenaze sonrası cami avlusunda uzaklaşarak ayrıldı.

HÜRRİYET’İN ‘BİR VATANDAŞ’ DEDİĞİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜ

Hürriyet gazetesi, haberinde yaşanan olayı 'bir vatandaşın bakana tepkisi' olarak gösterdi. Mehmet Şenol’un sosyal medyada daha önce yaptığı paylaşımlara bakıldığında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’yi hedef aldığı, halkı sokak eylemlere çağıran içerikler paylaştığı görüldü.

Şenol’un İzmir’de başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a el hareketi yapan kadına destek mesajları verdiği, Gezi sürecinde yaşanan olayları sırasında ise İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ya hakaret içeren paylaşımlar yaptığı tespit edildi.

İŞTE MEHMET ŞENOL'UN O ÇİRKİN PAYLAŞIMLARI

1-20150822032410.jpg

3-309.jpg

 

STAR

Özeleştiri ve irade yitimi
 // Ömer
" Steve Maman Deaş'in sattığı köleleri özgürlüğüne kavuşturuyor" diye manşet yapılan haberi eleştirebiliyor muyuz? tarihten günümüze tüm doğal afetlerde ve ülkelerin kriz anlarında bu ahlaksızların yaptıkları ilk iş o ülkelerin düşkünlüklerinden istfade edip ya özelleştirme adı altında ülkeleri sömürmek, veya afet olmuş ise oradan çocuk yaşta insanları kaçırmak.Çünkü bu dünya pornoğrafi sektörü denilen ahlaksızığın kurucuları ve işletmecileri bunlardır. ...
22 Ağustos 2015 Cumartesi 14:37
emir kulları
 // Ömer
Hürriyet gazetesinin ve sahibin asıl sahiplerinin kim(ler) olduğunu biliyoruz.Onlar kendilerine verilen görevi yerine getirmeyi farz olarak kabul etmişler.Peki ya biz(ler) Dün meteoroloji uyardığı halde Ankara'daki rezilliği gördük, yaşadık.yetmezmiş gibi onlarca insan taşıyan trt sevis şöfürüne Çok büyük BİRİ'lerinin koruma(insanlıktan nasipsiz)sı c.b. külliyesi civarında ana avrat köfür etmesini de eleştirebiliyor muyuz? yarın bunlar kapmıza gelip oy isteyecekler....
22 Ağustos 2015 Cumartesi 14:35
Artik seni
 // uykucu
Moskova'ya bile kovamayacagiz. Sukur kurban bayramindan sonra Moskova'da da ezan sesleri isitilecek. Sen en iyisi Pekin'e git. Musluman Uygur Turklerine eziyet eden Cin'lilerin arasina gonullu yazil....
22 Ağustos 2015 Cumartesi 10:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler