YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hulusi Akar: Yenemeyeceğimiz terör örgütü yok!
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, gaziler ve aileleri onuruna verdiği iftar yemeğindeki konuşmasında, "Ben inanıyorum ki yenemeyeceğimiz, alt edemeyeceğimiz, üstesinden gelemeyeceğimiz terör ve terörist yoktur." dedi.
Hulusi Akar: Yenemeyeceğimiz terör örgütü yok!
16 Haziran 2016 / 13:10 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 13:50

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri, dün de bugün de kendisine verilen görevleri, yasalar çerçevesinde sorumluluklarını, büyük bir dikkatle, büyük bir itina ile yerine getirmektedir, getirmeye devam edecektir." dedi.

Orgeneral Akar tarafından gaziler ve aileleri onuruna Gazi Orduevi'nde iftar verildi.

İftar öncesi davetlilere hitap eden Orgeneral Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri, dün de bugün de kendisine verilen görevleri, yasalar çerçevesinde sorumluluklarını, büyük bir dikkatle, büyük bir itina ile yerine getirmektedir, getirmeye devam edecektir. Subayımızla, astsubayımızla, uzmanlarımızla, korucumuzla ve polisimizle ben inanıyorum ki yenemeyeceğimiz, alt edemeyeceğimiz, üstesinden gelemeyeceğimiz terör ve terörist yoktur." ifadelerini kullandı.

İftara Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal'ın yanı sıra Ankara Garnizonu'nda görev yapan general ve amiraller de katıldı.

insallah
 // konyali
ALLAH yardimciniz olsun...
16 Haziran 2016 15:13
 // Mustafa
Allah yardımcınız olsun....
16 Haziran 2016 13:47
tanrının armağnısınız .
 // gül argu
allah senide böyle bir dönemdeerdoğnimız gibitüek milletine armağan etti.sağol komutanımız....
16 Haziran 2016 Perşembe 13:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler