YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hulusi Akar: 'İttifaklar kurulurken verilen sözler birer ahittir'
Hulusi Akar, TSK'nın bölgede ve dünyada barış ve istikrarın sağlanması için kurulan ittifaklara destek sağladığını belirterek, "Ancak unutulmamalıdır ki ittifaklar kurulurken verilen sözler ve varılan mutabakatlar karşılıklı birer ahittir." dedi.
Hulusi Akar: 'İttifaklar kurulurken verilen sözler birer ahittir'
31 Mayıs 2016 / 12:32 Güncelleme: 31 Mayıs 2016 / 15:49

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri, en öncelikli görev olarak terörle mücadele harekatını siyasi direktif doğrultusunda büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürmektedir." dedi.

 Akar, "Mücadelemiz etnik ve mezhep ayrımı yapmadan tüm vatandaşlarımızın güvenliği sağlanana ve terör bitene kadar devam edecektir." diye konuştu.

'İttifaklar kurulurken verilen sözler birer ahittir'

Genelkurmay Başkanı Akar, Türk Silahlı Kuvvetlerinin bölgede ve dünyada barış ve istikrarın sağlanması için kurulan ittifaklara destek sağladığını belirterek, "Ancak unutulmamalıdır ki ittifaklar kurulurken verilen sözler ve varılan mutabakatlar karşılıklı birer ahittir." dedi.

 

AA

Bizim Müttefikimiz olamazlar,çünkü...!!!
 // Muhafız
Ey TÜRK MİLLETİ ve TC.DEVLETİ;ABD.leri bizim Müttefikimiz olamaz,çünkü şerefsizlerden müttefik olmaz,Biz onları Kore'de Kanuri muharebelerinde Çin'lilerin elinden kurtarırken,onun karşılığında onlar bize Kıbrıs çıkarmasından sonra 10 yıl boyunca ambargo uyguladılar,Ege denizinde tatbikatta Muavenet gemimizi kasten batırdılar,Irak'ta Erbil üzerinde Helikopterimizi kasten düşürdüler,Irak'ta kafamıza torba geçirdiler,şimdide bu yaptıkları şerefsizlikleri yetmiyor,pkk'nın uzantısı ypg'yi dest...
31 Mayıs 2016 Salı 17:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler