YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hükümetten Anıtkabir'deki park için ilk açıklama
Hükümetten Anıtkabir'deki park için ilk açıklama
26 Eylül 2016 15:19
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Anıtkabir'deki çocuk parkı tartışmaları hakkında, "Türkiye’nin bu kadar önemli meseleleri arasında tali diyebileceğimiz böyle bir konunun tartışılması zaman kaybıdır. İyi niyetle yapılmış bir şeydir" dedi.

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Anıtkabir'deki çokcuk parkı tartışmaları konusunda açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, "Türkiye’nin bu kadar önemli meseleleri arasında tali diyebileceğimiz böyle bir konunun tartışılması zaman kaybıdır. İyi niyetle yapılmış bir şeydir. 

Yine görünen lüzum üzerine Genelkurmay Başkanlığı gelen talepler üzerine parkı kaldırmıştır. Bunu üzerinden siyasi değerlendirmeler yapılmasını doğru bulmuyorum. Bu tür tartışmalarla Yenikapı ruhunu koruyamayız. Ortak değerler üzerinden bu tür tartışmalar içine girmemeliyiz" ifadelerini kullandı.

bu yaptığını pandispanya zangocu yapmaz be.
 // hursit dilaver
hakkaten şu CHPlilere şaşmak lazım.yani adam seccadesini almış bebesini hanımısını almış anıtkabre gelmiş.hem atasının mozolesi önünde 2 rekat namaz kılıp ataya secde edecek.o sırada da bebe annesi ile kaydırakta onu bekliyecek.adam biraz daha dua edecek.bebe kaydıraktan salıncağa geçecek,son secde ve dua vaktınde de bebe salıncakta sallanarak o günkü babanın, bebenin ve ananın ritüeli bitecek..buna mani oldun ya CHP..o ailenin hakkını ödeyemeyeceksın de aşağıda ata bunun hesabını sana soracak...
26 Eylül 2016 Pazartesi 17:35
bebelerin anıtkabir baskısından kurtulduk işte. sağol CHP:
 // hursit dilaver
çok iyi oldu. çocuklar park işin ta anıtkabre mi gidecekler. olur mu öyle şey. o parkı yapan da ,'bebeler atanın yanında huzur içinde oynasın da, atası onları görüp mutlansın' diye park yapmışlar..yakışır mı oraya.atanın işi yok ta,orda bebe mi seyredecek te,' evlatlarım'diye mutlu olacak.gitsin o bebeler pandispanya zangocuna bari. iyi oldu kalktığı. biz de pazar günleri bebe istedi diye anıtkaber gitmeycez. ne güzel. aferin CHP eline sağlık.ilk defa akıllı bir iş yaptın.babaları kurtardın...
26 Eylül 2016 Pazartesi 16:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler