YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hoşgörü ayında olduğumuz unutuldu!
Referandum yaklaştıkça gerginlik arttı... Ramazan ayında olduğumuz unutuldu. Liderlerin sözlü satşmaları halk arasında yumruğa dönüştü.
Hoşgörü ayında olduğumuz unutuldu!
06 Eylül 2010 / 15:18 Güncelleme: 06 Eylül 2010 / 17:14

Referandum tarihi yaklaştıkça liderlerin gerginliği halkı da etkiledi... İstanbul Avcılar da AK Partili olduğu iddia edilen bir kişi ile CHP'liler arasında yumruklu kavga çıktı...

Avcılar'da, farklı görüşteki şahıslar arasında, başörtülü kadınların rahibeye benzetildiği afişler nedeniyle başlayan sözlü tartışma, tekme tokat kavgaya dönüştü.

Avcılar Belediye Başkanlığı önünde bekleyen basın mensuplarının yanına gelen bir kişi, kendisinin de CHP'li olduğunu belirterek, Başkan Başkan Mustafa Değirmenci'ye tepki gösterdi. Basın mensuplarına, "Bu adam CHP düşmanı, AK Parti yanlısı. Referandum öncesi böyle bir şey yapması AK Parti'ye yaradı" diyen şahsa, çevreden geçen bazı vatandaşlar tepki gösterdi. Yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından bu kez AK Partili olduğu öğrenilen bir kişi, "Belediye Başkanı haksız. Avcılar'a ne yaptı ki" dedi. Bunun üzerine CHP'li vatandaşlar şahsa yumruk attı. Yumruk yumruğa kavgaya tutuşan şahısları, çevreden geçen diğer vatandaşlar ayırdı. Şahıslar belediye binası önünden uzaklaştıktan sonra biraz ilerde tekrara kavgaya tutuştu. Vatandaşların şaşkın bakışları altında tekme tokat kavga eden şahıslar, tekrar vatandaşların araya girmesiyle sakinleştirildi. (Kanal A Haber- İHA)

tam onlara göre
 // kemaliye
Görüyorsunuz işte CeHaPe de değişen birşey yok eski tas eski hamam aynen devam. Bu parti kendi kendini fesh etmeli herkese zararı dokunuyor. Mensupları da ıslah edilmeli bu kavgacı hırçın ve ahlaksız yapıları pekçok açıdan ülkemizi dışarıya karşı kötü gösteriyor. Utanmıyorlar da. Kardeşim bunu sizin partiniz yaptı kabul edin....
06 Eylül 2010 16:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler