YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hollande teröristleri ağırladı, teröristler Fransa'yı vurdu
Paris'teki saldırıda birçok kişi hayatını kaybederken akıllara Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'ın PYD'li teröristleri Saray'da ağırladığı fotoğraf geldi.
Hollande teröristleri ağırladı, teröristler Fransa'yı vurdu
14 Kasım 2015 / 10:19 Güncelleme: 14 Kasım 2015 / 10:24

Paris'teki terör saldırılarının ardından Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'ın PYD/PKK Eşbaşkanı ve yöneticisini Elysee Sarayı'nda kabul ettiği anlara dair kare akıllara geldi.

TERÖRÜN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ

Paris'teki terör saldırılarının ve ölen onlarca kişinin ardından terörün dini, ırkı, milleti ve vatanı olmadığı vurguları yapılıyor.

Hollande'ın akıllara gelen bu karesi ise kötü bir örnek olarak gösteriliyor; "Senin teröristin kötü benimki iyi mantığını artık kenara bırakmak gerekir" anlayışının tüm dünya ülkeleri tarafından kabul edilmesi gerektiği ifade ediliyor.

SARAY'DAN MEMNUN AYRILAN TERÖRİSTLER

PYD/PKK Eşbaşkanı Asiya Abdellah ile PYD/PKK'nın kadın ve çocuklardan sorumlu yetkilisi Nassrin Abdalla'nın görüşmede Hollande'dan silah ve lojistik desteğini istemişti.

İki PYD/PKK yetkilisi, basına yaptığı açıklamalarda Hollande ile görüşmelerinden büyük memnuniyetle ayrıldıklarını dile getirirmişti.

 

ENSONHABER

 

HOLLANDE EFENDİ
 // KESKİN KILIÇ
SARAYDA AĞIRLADĞIN ŞERFSİZLERDE BİZİM ÜLKEMİZİN KAN EMİCİLERİ İLAHİ ADALET DİYORUM AMA FRANSIZ HALKINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM...
14 Kasım 2015 Cumartesi 19:40
 // Rasim DUMAN
Hollande efendi, TRT-1'deki SEKSENLER dizisinde hastabakici Hayati'nin tabiri ile, teroru ve teroristleri fazla"ovsalamaycen"... Aksi halde bombalarin boyle "elinde" patlamasi mukadderdir. Ne ile istigal ettiysen, basina gelen de odur. Saga-sola avur-zavur yapma, hic inandirici olmuyorsun. Herseyin bir bedeli var. Mamaafih, masum insanlara yazik oldu....
14 Kasım 2015 17:21
RTE SEN DÜNYA LİDERİSİN
 // KASTAMONULU
MARKA OLDUN DÜRÜTSLÜK VE ÖNGÖRÜNLE......
14 Kasım 2015 Cumartesi 14:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler