YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hocam dualar alt kata gidiyor
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya dua sitemi.
Hocam dualar alt kata gidiyor
15 Mart 2012 / 10:10 Güncelleme: 15 Mart 2012 / 10:22

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Silivri Cezaevi’nde kaldığı kaldığı Cübbeli Ahmet Hoca’ya son tahliyeler sonrası şu espriyi yaptı: Hocam bizim için dua et diyoruz ama duaların alt katlara yarıyor. Bize ulaşmıyor.
 
SİLİVRİ Cezaevi’nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün fırsat buldukça sohbet ettikleri öğrenildi. Geçtiğimiz hafta çok sayıda milletvekilinin ziyaret ettiği Silivri’den ‘Tahliye duası’ esprisi de dışarı yansıdı. Yıldırım, aralarında Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı’nın da bulunduğu şike sanıklarının tahliyesinden sonra Cüppeli Ahmet Hoca’ya espriyle sitem etti. Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca’ya “Hocam bizim için dua et diyoruz ama senin dualardan alt katlar yararlanıyor. Henüz bizim kata ulaşmadı” dedi. Cübbeli Ahmet Hoca’nın espriye çok güldüğü belirtilirken, Yıldırım’ın hem cezaevinde alt katlarda olanları hem de Metris’te yatanları kast ettiği ifade edildi.
 
Bağımsız Milletvekili İhsan Barutçu da geçtiğimiz aylarda Silivri Cezaevi’nde Cübbeli Ahmet Hoca ve Yıldırım’ı ziyaret etmişti. O ziyaretten sonra Yıldırım’ın, Cübbeli Ahmet Hoca’ya, “Hocam bir fetva yaz: Şike serbesttir de. Ama biz yine de yapmayız” esprisi yaptığı anlatılmıştı. Cübbeli’nin de gülerek, “Birleşmeliyiz, Fenerbahçe ile cemaati birleştirelim” dediği de dışarı sızmıştı. VATAN
 
 
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler