YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Heron skandalının şok görüntüleri!
Heron skandalının şok görüntüleri!
30 Temmuz 2010 13:00
Gediktepe'ye saldıran PKK'lıların 15 gün önce görüntülendiği ortaya çıktı!.. Heronlar teröristleri birbir tespit ediyor ancak helikopter PKK'lıları vurmadan gidiyor...

Gediktepe Sınır Karakolu'na yapılan baskınla ilgili ihmal istihbarat raporuyla sınırlı değil.

PKK'lıların saldırıdan 15 gün önce sınır girişinden itibaren insansız hava araçları Heronlar tarafından görüntülendiği belirlendi. PKK'lıların Heronlar tarafından tesbit edilmesi üzerine bölgeye gelen helikopter gruba ateş etmeden geri dönüyor.

PKK'LILAR SINIRDAN SIZIYOR

Taraf'ın ulaştığı iki saatlik görüntüler 3 Haziran 2010 tarihine ait. Yani Gediktepe baskınından 15 gün önce çekildi. Heronlar, 3 Haziran 2010 günü saat 03:20'da sınırdan sızan PKK'lıları görüntülemeye başlıyor. Görüntülere göre PKK'lılar üç grup halinde saat o4:o6'da toplanıyor. Bu sırada yaklaşık 100 kişilik grup, katır ve silahlarıyla adım adım takibe almıyor.

ŞOK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN....

Görüntüler, Genelkurmay Başkanlığı başta olmak üzere 30 ayrı birime aynı anda canlı olarak gönderiliyor. Gediktepe baskınım yapacak olan PKK'lılann yaptığı her hareket en ince detayına kadar kaydediliyor.

HELİKOPTER GERİ DÖNÜYOR

Herondan gönderilen görüntü üzerine, PKK'lıların sınırdan giriş yaptıkları bölgeye bir helikopter gönderiliyor. PKK'lıların toplanmaya başladığı N 3719 263, E 42 59 140 koordinatı helikoptere bildiriliyor. Bölgeye giden helikopterden PKK'lılar hiç rahatsızlık duymadan altışar kişilik gruplar halinde yollarına devam ediyor.

Görüntülerde PKK'lıların helikopterden saklanma gereği duymamaları da dikkat çekiyor. Dikkat çeken başka bir nokta ise koordinatlar verilmesine rağmen helikopter herhangi bir atış yapmadan birliğine geri dönüyor.

KATIR SIRTINDA SİLAH

Helikopterin ayrılmasından sonra Heron PKK'lıları adım adım izlemeye devam ediyor. Gece intikal yapıldığı için PKK'lılann zaman zaman tek koldan hızlandığı görülüyor.

Gece çekimi olmasına rağmen, PKK'lılann tüm hareketleri, geçiş noktalan ayrıntılı olarak tesbit ediliyor. Görüntü kayıt işleminin canlı olarak tüm birimlere aktarılması saat 00:30'a kadar devam ediyor. Ancak herhangi bir önlem alınmıyor.

Canlı yayında sınırı geçen PKK'lılar, katırlara yükledikleri ağır silahlarla Gediktepe'ye baskın düzenleyerek geri dönüyor. (Taraf)

HERON GÖRÜYORDA İÇİMİZDEKİLER GÖRMÜYOR !
 // VATANDAŞ
Vatanını milletini aile ve çocuklarını seven Sb.Astsb.lar bu içinizdeki israil ve abd ajanlarının yaptığını kamuoyuna sızdırında bunların kimin askeri olduğu iyice belli olsun yoksa halk bunun hesabını soracak. Devletimizin yaptığı masrafa verilen şehide bak gelinen noktaya bak bağımlılığımız gün geçtikçe artıyor ekonomik olarak kayıptayız bu işi içten bitirmeniz lazım yoksa ırak ve afganistandaki gibi olur yaranamazsınız saddam gibi önce sizi temizlerl...
30 Temmuz 2010 15:55
pilotlar nişancıdır...
 // ibrahim çelikoğlu
Katırlar zarar görmesin diye vurmamışlardır........
30 Temmuz 2010 15:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler