YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Her şey Kılıçdaroğlu için...
Kılıçdaroğlu'nun aşağı inmek isterken yanlışlıkla yukarı çıkan merdivene binmesi gündemi meşgul etmeye devam ederken Büyükşehir Belediyesi olaya el attı. Bu tür kazaların yaşanmaması için Metro istasyonlarının giriş ve çıkışına yön levhası yapıştırıldı.
Her şey Kılıçdaroğlu için...
18 Şubat 2011 / 17:44 Güncelleme: 18 Şubat 2011 / 17:57

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyen merdivene tersten binmesi Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni harekete geçirdi. Büyükşehir'in AK Partili meclis üyesi Ahmet Tunç, bu tür kazaların tekrarlanmaması için Kızılay Metro İstasyonu giriş ve çıkışına yön levhası yapıştırdı.

İki gün önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun talihsiz bir kaza yaşadığını belirten Tunç, Kılıçdaroğlu'nun yürüyen merdivenlerde yolunu şaşırdığını söyledi. Demokrasilerde muhalefetin öneminin büyük olduğunu söyleyen Tunç, muhalefet liderinin ülke için önemli olduğunu ifade etti. Tunç, "Burada da Allah korusun, yolunu şaşırmaması için biz iniş ve çıkış levhalarını buraya asacağım. Güzel esprili günler yaşanıyor. Türkiye'yi ara sıra germeye çalışıyorlar. Gergin bir ortamda böyle espriler de ülkemiz için güzel oluyor. Biz de bu esprinin devamını getiriyoruz." dedi.

Tunç daha sonra yanında getirdiği kâğıttan 'iniş-çıkış' yön levhalarını merdivenlerin önüne yapıştırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Twitter'da "Yürüyen merdivenlere 'tek yön levhası' koyduracağım" şeklinde yorum yapmıştı.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler