YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hemşire Terzi'yi darp eden Abdullah Ç. tutuklandı!
Hemşire Terzi'yi darp eden Abdullah Ç. tutuklandı!
19 Eylül 2016 19:00
Çekmeköy'de, belediye otobüsünde hemşire Ayşegül Terzi'yi darbettiği iddia edilen şüpheli Abdullah Ç, çıkarıldığı nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

Çekmeköy'de, belediye otobüsünde bir hemşireyi darbettiği iddiasıyla savcılıkça serbest bırakılmasının ardından yeniden gözaltına alınan Abdullah Çakıroğlu, çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ile "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçlarından tutuklandı.

Otobüste hemşire Ayşegül Terzi'nin yüzüne tekme attığı iddiasıyla Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince dün yeniden gözaltına alınan ve ardından Anadolu Adliyesine sevk edilen Çakıroğlu'nun hakimlik sorgusu tamamlandı.

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Abdullah Çakıroğlu'nun "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ile "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçlarından tutuklanmasına karar verdi.

Olay

Hemşire Ayşegül Terzi, 12 Eylül'de Alemdağ Polis Merkezi'ne giderek bir şüphelinin otobüste aniden yüzüne tekme attığını belirtip şikayette bulunmuştu. Bu doğrultuda çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, otobüsün güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek tespit ettiği Abdullah Çakıroğlu'nu gözaltına almıştı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından dün Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edilen ve savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakılan şüpheli hakkında, savcılığın talimatıyla "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçunu da işlediği gerekçesiyle yeniden gözaltı kararı çıkarılmıştı.

Savcılığın talimatı doğrultusunda çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Abdullah Çakıroğlu'nu Çekmeköy'deki evinde gözaltına almıştı.

"ılımlı" humanistler sizi
 // Ömer
Dinime,kutsalıma hakaret etmeyi adet edinmiş birileri, Ne dememi bekliyorsun sen kasım? dua mı edeyim? rahmetle mi anayım? Ahmak ahmak çıkıp teslimiyetçi ruh içerisinde hümanistlik ayağına yatma çok pis sırıtıyorsun. öylesi birinin ölümü Şharon,Morris SiLo Netekim Kenan... gibilerin gebermesi neyi ifade ediyor ise aynı şeyi ifade etmekte. sağa vuran birine sol yanağı uzatacak kadar ahmak ve kadınsı din anlayışını redediyoruz....
19 Eylül 2016 Pazartesi 22:39
münafık avukatlığına soyunan şebelekler
 // Ömer
yine bir meczup üzerinden harekete geçen bir türlü uslanmayan, halkın değerlerine hakaret etme ahmaklığını görev edinmiş yahudi uşağı 28 şubat zihniyetli medya maymunları ytekrar sahneye zıpladı. bakın isminin önüne ünvan eklenmiş a.kasım Han isimli kişi,geçen ölen artisti savunma adına, kutsal değerlerine,dinine hakaret edilen,yaşam ideali gereği meşru olarak karşılık vermesine karşı çıkan biri(leri)ne insan olamaz demeden önce kendisini insan olmaya davet ediyoruz.Niçin yaşıyorsun sen kasım?...
19 Eylül 2016 Pazartesi 21:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler