YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'nin maskesi bir kez daha düştü! İhanette son perde...
Dilinden barışı düşürmeyen ve yerel yönetimlerde özerlik isteyen HDP, PKK'lılara kucak açtı. HDP’li belediyeler, özellikle Çukurca ile Dağlıca’da asker ve polisleri şehit eden teröristleri işe almaya başladı.
HDP'nin maskesi bir kez daha düştü! İhanette son perde...
08 Ağustos 2015 / 09:00 Güncelleme: 08 Ağustos 2015 / 09:46

Terörden ve kandan beslenen HDP’nin maskesi bir kez daha düştü. HDP'li bir büyükşehir belediyesi 26 kişilik kadro için başvuran yüzlerce insan arasından eğitimine, deneyimine bakmaksızın tek bir şart arıyor. Yazılı olmayan ancak işe alınanlara bakıldığında görülen bu şart ise belediyede işe girebilmek için terör örgütü saflarında yer almak.

3 kişi Dağlıca'daki terörist

Zira bu belediye tarafından işe alınan üç kişi Dağlıca’da 12 askerimizin kanı ellerinde olan teröristlerden oluşuyor. Üstelik ne belediye ne de işe girenler bunu saklama gereği bile duyuyor.
Yine işe alınanlardan 6 tanesi ise yine Çukurca’da düzenlenen kalleş saldırıya katılan teröristlerden. 24 askerimizin şehit edildiği saldırıda yer alan 6 terörist artık Büyükşehir Belediyesi personeli. İstihbarat raporlarına göre istihdam edilen teröristler hemen hemen her HDP'li belediyede görev alıyor. Bölgede oy aldığı insanların istek ve taleplerini görmeyen onlara hizmet götürmeyen HDP’li belediyeler işe personel alacakları zaman terör örgütü kadrosunda yer almayı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin askerine, polisine saldırı düzenlemiş olmalarını göz önünde tutuyor.

Ailelerine öncelik

Belediyeler çıkan çatışmalarda öldürülen teröristlerin birinci derecede yakınlarını da işe alıyor. HDP’li belediyeler böylece yıkmak ve bölmek istedikleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kendilerine halka hizmet etmeleri için gönderdiği paraları da teröristler ve onların ailelerine veriyor.

 

 

AKŞAM

YA TERÖRİST YA YALAKA YADA İŞE YARAMAZ OLMAK GEREK
 // Kara Murat

DEVLETİN KURUMLARINDA İŞE ALINMAK İÇİN KPSS HİKAYESİ

KOSKOCA BİR YALAN...

DEVLETİN HERHANGİ BİR KURUMUNDA İŞE ALINMAK İÇİN YA

TERÖRİST YA YALAKA YADA İŞE YARAMAZ ADAM OLMAK YETERLİ!!!

YADA İŞ BİTİRECEK Bİ DAYI LAZIM.......
08 Ağustos 2015 Cumartesi 14:16
ihanet
 // nurullah alp
ilk değilki bu yıllardır tum hdp bdp belediyelerinde böyle...
08 Ağustos 2015 11:53
 // misafir
Adamlar katil ve siz bu haberi yapiyosunuz polis jandarma nerde nasil bir devlet anlayisimiz var hangi devlet dusmani kendi parasiyla besler...
08 Ağustos 2015 10:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler