YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'liler yine şaşırtmadılar
Kırmızı listede olan terör örgütünün sözde yöneticilerinden terörist Hülya Eroğlu'nun Diyarbakır'daki cenazesine HDP'li vekiller katılarak yeni bir skandala imza attılar.
HDP'liler yine şaşırtmadılar
19 Kasım 2017 / 01:42 Güncelleme: 19 Kasım 2017 / 03:07

Terör örgütü PKK'nın kadın örgütlenmesi olan, YJA Star'ın en tepesinde bulunan ve İçişleri Bakanlığı'nın aranan teröristler listesinin kırmızı kategorisinde yer alırken, 13 Kasım'da Şırnak'ın Bestler-Dereler bölgesinde düzenlenen hava operasyonunda öldürülen 'Delal Amed' kod adlı PKK'lı terörist Hülya Eroğlu'nun cenazesi, Şırnak'tan Diyarbakır'a getirildi.

HDP'Lİ 3 VEKİL TERÖRİST CENAZESİNDE

Yeniköy Mezarlığı'na güvenlik güçlerinin aldığı önlemlerle getirilen terörist Eroğlu'nun cenazesine, HDP Mililetvekilleri Feleknaz Uca, Sibel Yiğital ve Berdan Öztürk ile yakınları katıldı. 

BAŞINA 4 MİLYON LİRA ÖDÜL KONULMUŞTU

Başına 4 milyon lira ödül konulan, KCK'nın yürütme konseyi üyelerinden biri olan 43 yaşındaki PKK'lı terörist Hülya Eroğlu, çözüm süreci sırasında Kandil'e giden HDP heyeti ile yapılan bazı görüşmelere de katılmıştı. 

 // Bingöllü Zaza
Pkklı hainleri öldürüp bitirdikten sonra ne olacak.Bu Hdpliler mi dağa çıkacak devletimizden bir an önce sert tedbitrler alınmasını istiyoruz.Terörist cenazesine katılmak suç olmalı,bunu milletvekili yaparsa mal varlığına el konulmalı,maaşı kesilmeli ve ömür boyu ceza evinden çıkarılmamalı,bunları yapmak için ülkemizin bölünmesi mi gerekiyor? Çok yazık çok...
19 Kasım 2017 10:01
aaaaaaaa
 // Yaşar
çok yadırgadık değil mi? yooooo. Ne dedik *durmak yok vurmaya devam* nasıl olsa leşleri kaldıracak vekil döküntüsü çok. aaaaaaa, cçcccccc, hatta yine aaaaaaa....
19 Kasım 2017 03:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler