YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li vekilden askere ağır hakaret
Asker bana silah çekti provokasyonu yapan HDP'nin Şırnak Milletvekili Ferhat Encü'nün askere hakaret ettiği görüntüler ortaya çıktı.
HDP'li vekilden askere ağır hakaret
10 Temmuz 2015 / 06:08 Güncelleme: 10 Temmuz 2015 / 08:42

HDP'nin Şırnak Milletvekili Ferhat Encü, önceki gün PKK'nın talimatıyla düzenlenen gösteriye katıldı. Şırnak'ın Uludere ilçesindeki eylem sırasında askerin yolunu kesen Encü, asker tarafından kendisine ve gazetecilere saldırıldığını öne sürdü.

Encü'nün yalanı ise olay sırasındaki bir askerin çektiği videoyu Youtube'ye koymasıyla ortaya çıktı.Videoda HDP'li Milletvekili Ferhat Encü'nün askere açıkça hakaret ettiği görülüyor. İşte Encü ile askerler arasında geçen diyalog.

 // sade Vatandas
Osmanlidan surulen ermeniler,İzmiri isgal eden sebatist Yahudiler Turkleri yok etmek icin icimize sizdiler ve Turk oldular.İsimlerini Turkyilmaz,Turan,Cumhuriyet,Fatih,Suleyman,Ertugrul,Ali,Osman koydular....
11 Temmuz 2015 13:00
 // fatih
Sen ne dölüsün ki acaba???...
10 Temmuz 2015 Cuma 14:37
1
 // 1
Arap Ermeni dollerinden soysuz sopsuz dinsiz bir milletten kimseye yarar gelmez vurun gitsin tarih aldıkları nefesin zarar olduğunu bir kez daha gösterdi.tarih boyunca fazla tarihleri de yok hani sahibini Isırmaya çalışan köpekten farkları yok.bunları yollayacaksin kendi bayraklarinin altina kendi geçmisleri altında ezilsinler.Daha fazla Türk himayesi altında havlamasinlar......
10 Temmuz 2015 11:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler