YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li Başkanlar yine terörist cenazesinde
İstanbul Vezneciler'de 6 polisin şehit olduğu, 5 vatandaşın hayatını kaybettiği saldırıyı yapan Eylem Yaşa isimli terörist Diyarbakır'da defnedildi. Terör örgütü PKK bayrağının asıldığı tabutu ise HDP'li İlçe Belediye Eşbaşkanları omuzladı.
HDP'li Başkanlar yine terörist cenazesinde
15 Haziran 2016 / 23:50 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 09:34

İstanbul Vezneciler'de 7 Haziran'da çevik kuvvet minibüsüne düzenlenen bombalı saldırıda 6 polisi şehit eden ve 5 vatandaşın hayatını kaybettiği patlamayı gerçekleştiren Diyarbakırlı terörist Eylem Yaşa'nın dün İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan alınan cenazesi kente geldi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla Bağlar ilçesi Yeniköy Mezarlığı'na getirilen cenaze için polis yoğun güvenlik önlemi aldı. Terörist için burada kılınan cenaze namazına HDP'li Kayapınar Belediyesi Eşbaşkanları, Fatma Arşimet, Mehmet Ali Aydın ve Bağlar Belediyesi Eşbaşkanları Eşref Güler ile Birsen Kaya Akat, HDP Diyarbakır il Eşbaşkanı Gülşen Özer, DBP üyeleri ve partililer katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından terörist Eylem Yaşa'nın cenazesi kadınlar tarafından omuzlanarak sloganlar eşliğinde mezarlığa götürüldü. Terör örgütü PKK bayrağının asıldığı tabutu ise HDP'li ilçe belediye Eşbaşkanları Fatma Arşimet taşıdı, ardından teröristin cenazesi defnedildi.

Yasa çıksın
 // CEM
Bunlarla ilgili yasal düzenleme yapılarak bunların cenazelerini ailesine teslim etmeden devlet bilinmeyen bir yere gömsün bu iş böyle gidemez yeter...
16 Haziran 2016 Perşembe 12:44
Belediye Başkanı Halil Bakırcı
 // KASTAMONULU
KESİN ÇÖZÜM!!...
16 Haziran 2016 Perşembe 12:13
bunlar ana olamazlar
 // muammer bekaroğlu
Sen masum isanları öldür sonrada bunun cenazesini sırtında taşı bunu bir kadının yapması kabul edilemez bir ana bunu yapamaz bunu ancak insanlıkla ilişkisi olmayan mahluklar yapar bu ceberrutları bu topraklara gömmemek lazım bunları allah nasıl bilirse öyle yapsın...
16 Haziran 2016 Perşembe 12:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler