YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP'li 20 vekilin fezlekesi Başbakanlık'a gönderildi
Adalet Bakanlığı tarafından, aralarında HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da bulunduğu 20 HDP milletvekili hakkında "dokunulmazlıklarının kaldırılması" istemiyle hazırlanan 22 fezleke, TBMM'ye sunulmak üzere Başbakanlık'a gönderildi.
HDP'li 20 vekilin fezlekesi Başbakanlık'a gönderildi
22 Mart 2016 / 21:14 Güncelleme: 22 Mart 2016 / 21:17

Cumhuriyet savcılarının, Demirtaş ve HDP'li diğer 19 milletvekili hakkında çeşitli suçlardan "dokunulmazlıklarının kaldırılması" istemiyle hazırladığı 22 fezleke, Adalet Bakanlığı tarafından Başbakanlık'a iletildi.

Gönderilen fezlekeler arasında Demirtaş hakkında 3 ayrı dosya bulunuyor. Haklarında fezleke hazırlanan HDP milletvekillerinin isimleri şöyle:

"İmam Taşcıer, Mithat Sancar, Leyla Birlik, İbrahim Ayhan, Adem Geveri, Nursel Aydoğan, Selma Irmak, Tuğba Hezer Öztürk, Ayşe Acar Başaran, Osman Baydemir, Alican Önlü, Erol Dora, Mehmet Emin Adıyaman, Faysal Sarıyıldız, Aycan İrmez, Ferhat Encü, Mehmet Ali Aslan, Pervin Buldan, Nursel Aydoğan"

AA

şimdi taşaronların hakları var.. onun sevinci yaşanıyor,elleşmeyin.
 // hursit dilaver
bizde bir sümenaltı müessesei vardır. osmanlıdan beri çook iyi çalışır.en son APONUN İDAMI karaından sonra ibret-i alem bu müessese çalıştırılmıştı.başarılı da olmuştu. şimdi gene olacaktır.ÖZAL ZAMANINDA,TÜRK PARASINI KORUMA KANUNUNU değiştirmek için kanun 4 kere özala aynen geldi de ,sonunda özal yeni kanunu kendi bizzat yaptı.sümenaltı sistemi böyle de çalışır.KORKUM,DOKUNULMAZLIK İŞİNE, AİLELERİN,AKRABALARIN DA OLMAYAN DOKUNULMAZLIKLARI DA KATILARAK SULANDIRILMASI....
23 Mart 2016 Çarşamba 12:35
cark
 // adaletterazisi
Gorun bakin bu fezlekeler bir sekilde gundeme gelmeyecek yani hukumet cark edecek...
22 Mart 2016 21:43
FEZLEKE
 // Adıyaman'lı Akın
Dıkın içeri vatan hainlerini....
22 Mart 2016 21:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler