YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
HDP milletvekilleri ifade vermeye gitmedi!
Batman Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ifadeye çağrılan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman milletvekilleri ifade vermeye gitmedi.
HDP milletvekilleri ifade vermeye gitmedi!
01 Temmuz 2016 / 22:51 Güncelleme: 01 Temmuz 2016 / 22:53

Dokunulmazlıkları kaldırılan HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran ile Mehmet Ali Aslan, Batman Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ifadeye çağrıldı.

Telefonla aranan milletvekillerine, haklarında bulunan soruşturmalar için savcılığa gelerek ifade vermeleri gerektiği söylendi.

Tebliğe rağmen Başaran ve Aslan, savcılığa ifade vermeyeceklerini bildirdi.

Git oradan...
 // Metin Irmak

Hadi be git oradan!.Neyine güvenipte gitmiyeçeksinki sanki. Eskisi gibi arkanda, çağırdığında sokağa döktüğün destekçilerinize mi güveniyorsunuz!?. Artık uyan uyan.Herkes artık neyin ne olduğunu anladı.O desteği hiç bir zaman bulamıyaçaksınız.Sizler için iki seçenek var artık.Ya ,çağrıya tıpış tıpış gideçeksiniz,yada bu ülkeden kaçarak defolup gideçeksiniz.... ...
02 Temmuz 2016 Cumartesi 14:13
...
 // Yahya RAMİ
İhanet cephesinde show başlıyor desenize! Bu onların son umutları, ancak artık bu millet onların ne mal olduklarını anladı. Onların bu son çırpınışları da kendilerine hiç ama hiç bir yarar sağlamayacak, tarihin çöplüğüne atılıp unutulup gitmekten kurtulamayacaklar!!!...
02 Temmuz 2016 03:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler