YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayko Bağdat PKK'ya terör örgütü diyemedi
Taraf yazarı Hayko Bağdat, Cem Küçük'ün defalarca, "PKK terör örgütü müdür?" diye sormasına karşın, bunun bir örgüt olmadığını ifade etti.
Hayko Bağdat PKK'ya terör örgütü diyemedi
08 Ağustos 2015 / 05:45 Güncelleme: 08 Ağustos 2015 / 10:16

Star gazetesi yazarı Cem Küçük ve Taraf gazetesi yazarı Hayko Bağdat, Habertürk'te yayınlanan "Zıt Kutupların Buluşması"nda gündemin önemli başlıklarını değerlendirdi.

Konu teröre geldiğinde Cem Küçük, Hayko Bağdat'ın açıklamaları üzerine "PKK terörünü akladığının farkında mısın?" dedi ve 5 kere "PKK terör örgütü müdür?" diye sordu.

erm1.jpg

"PKK örgüt değil olgu"

Hayko Bağdat ise "PKK artık bir toplumsal tabanı olan, 10 milyon civarı bir oy potansiyeli olan ve terörle mücadele yasalarıyla başa çıkılmasının imkansız hale geldiği; başka türlü yöntemlerde devletin vatandaşına götüreceği demokratik hizmetlerle bu sorunu çözmesi gereken bir olgudur" cevabını verdi.

"Zamanında terör eylemi yapmıştır"

Cem Küçük tekrar "Terör örgütü değil midir?" diye sorunca da Bağdat, "Terör eylemleri yapmıştır zamanında" diye konuştu.

şaşırmadık
 // isimsiz
Adam (?) ermeni ne bekliyorsunuz. ASALA'nın devamı olan katillere cani diyemez...
08 Ağustos 2015 11:16
hedef aynı
 // yavuz
çünkü pkk ermenilerce yönetiliyor ama benim kürt kardeşim müslüman Türk kardeşinin değilde onları kesen ermeni tohumlarının safında duruyor olsun biz bu davayı peygamberden aldık çünkü bütün dünya bize türk olduğumuz için değil öncelikle müslüman olduğumuz için saldırıyor ahirette peygambere onlar anlatsın bizim karşımıza geçmelerinin sebebini...
08 Ağustos 2015 10:50
 // misafir
Hep.doksanli yillara donulmesin diye korkarlar ama biryandan su bizim eli sozde kalem tutan pkk yandaslari gazetecilere doksanli yillari yastmak lazim iki de bir genelkurmaya cagirip surasina burasina cop sokmak lazim cunku bu candarlarin anladigi dil bu...
08 Ağustos 2015 10:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler