YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayırlı olan kazansın!
Hayırlı olan kazansın!
12 Mayıs 2012 19:44
Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanan derbi maça bir yorum da Başbakan Yardımcısı Arınç'tan geldi. Arınç, ''İyi olan, hayırlı olan kazansın." dedi...

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fenerbahçe-Galatasaray maçına ilişkin, ''İyi olan, hayırlı olan kazansın. İnşallah iyi bir maç olsun'' dedi.

Arınç, partisinin Yıldırım İlçe Teşkilatı'nı ziyaretinde, Bursa'da Yıldırım denilince başarıyı hatırladıklarını söyledi.

Yıldırım'da bugüne kadar en iyi neticeleri aldıklarını belirten Arınç, ''En yüksek oy oranları buradan geldi. En kritik referandumlarda 'evet' çıkardınız. Yıldırım'dan herhangi bir tedirginliğimiz olmadı. Allah birliğimizi bozmasın. Burada yaşayan yüz binlerce insan, imanlı, milliyetçi, aile değerlerine önem veren insanımız. Böyle olan yerlerde AK Parti her zaman başarılı olmuştur'' diye konuştu.

Yıldırımlıların kafasının rahat olması gerektiğini dile getiren Arınç, ''Kentsel dönüşüm, şu, bu, hiçbir şeyi kafanıza takmayın. Yıldırım'da hiç kimsenin kabul etmediği bir şeyi yapmayız. Hep çıkarınızı düşüneceğiz. Buraya bütün kamu yatırımlarını dökeceğiz. Hastanesinden okuluna ne istiyorsanız yapacağız. Bizim size borcumuz var'' ifadelerini kullandı.

Konuşmasının sonunda toplantıda bulunanlara, ''Galatasaraylılar, Fenerbahçeliler kim '' diye soran Arınç, ''Sonuç başa baş çıktı. Yoksa bu akşam beraberlik mi olacak  Beşiktaşlıyım, vaziyetim gayet iyi. İyi olan, hayırlı olan kazansın. İnşallah iyi bir maç olsun'' dedi. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler