YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havayolu çalışanlarına yine kötü haber!
Havayolu çalışanlarına yine kötü haber!
13 Haziran 2012 11:48
Önce havayolu çalışanlarına eylem yasağı geldi. Bu yasağı protesto eden ve eylem yapan çalışanlar işten çıkartıldı. Şimdi hava yolu çalışanlarına bir kötü haberimiz daha var. Çünkü artık Atatürk Havalimanı'nda eylem ve gösteriler de yasaklandı...
Atatürk Havalimanı Güvenlik Komisyonu'nda alınan karara göre, havalimanı sınırları içerisinde her türlü gösteri ve eylem yasaklandı.

Hava iş koluna getirilen grev yasağının ardından, Atatürk Havalimanı'ndaki gösterilerde 16. güne gelindi. Dün göstericileri üzecek bir karar alındı. İstanbul Vali Yardımcısı ve Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın başkanlığında yapılan Güvenlik Komisyonu toplantısında, son günlerde gündemden düşmeyen havalimanındaki gösterilerle ilgili önemli bir karar çıktı. Alınan kararda, havalimanında yapılan gösterilerin uçuş ve terminal güvenliğini aksattığına dikkat çekildi. Bu tür eylemlerin, ülke imajını da olumsuz yönde etkilediği belirtildi. Karara göre, havalimanı sınırları içerisinde herhangi bir gösteri, eylem yapılamayacak. Kararın imza aşaması sonrası uygulamaya geçileceği ifade edildi.

(CİHAN)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler