YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmiyor. İşte meteoroloji'den son değerlendirme...
Havalar nasıl olacak?
12 Aralık 2011 / 07:59 Güncelleme: 12 Aralık 2011 / 08:01

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin batısı çok bulutlu, İzmir, Aydın, Muğla ile bugün Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul'un batı ilçelerinin (Silivri, Çatalca, Arnavutköy, B.Çekmece) yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde ülkemizin iç ve doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, güneydoğu kesimlerde kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul'un batı ilçelerinin (Silivri, Çatalca, Arnavutköy, B.Çekmece) yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğusunda yer yer sis görüleceği tahmin ediliyor.

EGE: Parçalı, kıyı kesimleri çok bulutlu, İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinin hafif yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis görüleceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis görüleceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis görüleceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler