YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
02 Kasım 2011 08:01
Meteoroloji'den yapılan son değerlendirme...

Yapılan son değerlendirmelere göre; Batı Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları, İstanbul'un kuzey kesimleri, Kocaeli, Sakarya, Bilecik ile gece saatlerinden sonra Çankırı, Amasya ve Tokat çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer buzlanma ve don olayı ile birlikte Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Ankara ve Eskişehir çevrelerinde sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Yağış alan yerlerde 1 ila 3 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

RÜZGAR:
Genellikle kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, İstanbul'un kuzey kesimleri, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Bursa ve Bilecik çevrelerinde hafif sis bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, gece saatlerinden sonra iç kesimleri parçalı ve çok bulutlu geçecek. Sabah saatlerinde Afyonkarahisar, Uşak ve Kütahya çevrelerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte sis bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra parçalı ve çok bulutlu, gece Çankırı çevreleri hafif yağmurlu geçecek. Sabah saatlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte Ankara ve Eskişehir çevrelerinde hafif sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, kıyıları ile zamanla bölge geneli yağmurlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları ile gece saatlerinden itibaren Amasya ve Tokat çevreleri yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, Gece ve sabah saatlerinde bölgenin kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu geçecek.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler