YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
29 Ekim 2011 07:48
Depremzedeye bir de soğuk hava vurdu!

Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun doğusu ve Ordu, Tokat ve Siirt'te görülecek görülecek yağışların; genellikle yağmur, sabah ve akşam saatlerinde Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Bitlis, Van ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte Eskişehir Kütahya, Bilecik, Bolu, Düzce, Karabük, ve Kastamonu çevrelerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege'de yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/s) esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Genellikle parçalı, kuzey kesimleri çok bulutlu geçecek. Rüzgar; kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/s) esecek. Bu sabah ve gece saatlerinde Balıkesir, Bursa ve Bilecik çevrelerinde sis görülecek.

EGE: Az bulutlu geçecek. Rüzgar; Kıyı Ege'de kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esecek. Bu sabah saatlerinde Kütahya çevrelerinde sis görülecek.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, doğusu parçalı bulutlu geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, akşam saatlerinde Yozgat çevreleri çok bulutlu geçecek. Bu sabah saatlerinde hafif buzlanma ve don olayı görülecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde Bolu, Düzce ve Kastamonu çevrelerinde yer yer sis görülecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ:
Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu ve Tokat çevreleri yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bolgenin doğusu aralıklı yağmurlu, bu sabah ve gece saatlerinde Erzurum, Kars, Ardaha, Ağrı, Bitlis, Van, Şırnak ve Hakkari çevreleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı görülecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde Siirt yağmurlu geçecek.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler