YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
Havalar nasıl olacak?
12 Haziran 2012 / 07:47 Güncelleme: 12 Haziran 2012 / 07:48

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin genellikle az bulutlu ve açık, zamanla İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun batısı, Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Artvin, Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Batı ve Orta Karadeniz ile Trabzon'un kıyı kesimlerinde sabah saatlerinde sis görülecek.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemizin kuzey, batı ve iç kesimlerinde artarak, mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam etmesi bekleniyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla Göller Yöresi'nin parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin batısının parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Kastamonu ve Sinop kıyı kesiminde sis görülecek.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, Doğu Karadeniz'in parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Artvin çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Orta Karadeniz ile Trabzon kıyı kesimlerinde sis görülecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı, doğusu çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler